Kūrybinės keramikos dirbtuvės

Kviečiame į kūrybines keramikos dirbtuves – pajausti pirštais molį ir susipažinti su žvitriuoju senovės egiptiečių namų sergėtoju Besu! Šioje patiriminėje kelionėje jus saugiai lydės egiptologė Sandra Veprauskienė („DENDERA”) bei keramikos meistrė Renata Šostakaitė („REŠOmolis”).

Vaišinsimės granatų gaiva, klausysimės ne tik pasakojimo apie mažą pinčiuką Besą, jo išdaigas ir svarbų vaidmenį senovės egiptiečių namuose, bet ir patys lipdysime bei dekoruosime ąsotėlius (arba puodelius – kaip kam smagiau), apie kurių maginę potenciją kalba ne vienas Egipto medicinos papirusas.

Užsiėmimo metu kiekvienas savomis rankomis kursime unikalų molinį ąsotėlį/puodelį, prisotintą gerųjų užkalbėjimų. Na, o po dirbtuvių Jūsų sukurti gaminiai bus surenkami ir dviejų savaičių bėgyje gerai išdžiovinami, degami ir glazūruojami Renatos kūrybos ateljė. Apie šviežiai išdegtų ir pasiruošusių keliauti į Jūsų namus ąsotėlių atsiėmimą informuosime Jus asmeninėmis žinutėmis (registracijos formoje nurodytais telefono numeriais).

Keramikos dirbtuvės rekomenduojamos visiems nuo 9 iki 109 metų! 😊

 
Plačiau apie dirbtuves renginio paskyroje: https://www.facebook.com/events/1442373493071042/ 
KAINA: 27 eur asmeniui arba 45 eur šeimos bilietas (t.y. vaikas iki 14 m. ir jį lydintis vienas suaugęs žmogus)
*Į kainą įskaičiuotos visos darbui reikalingos medžiagos (molis, glazūros, du degimai) bei edukacija.


REGISTRACIJA: norint rezervuoti vietą užsiėmime būtina užpildyti dalyvio formą https://forms.gle/5QLgeXqFd7BJVGSD8 IR atlikti registracijos mokestį. Mokestis negrąžinamas, atšaukus dalyvavimą dirbtuvėse tą pačią dieną arba dieną prieš.
KADA: Birželio 15d. (šeštadienį), 17 val.
TRUKMĖ: 2 val.
KUR: „Magnolia” studijos erdvė, Drobės fabrikas, Drobės g. 62, Kaunas (4 aukštas, 409 patalpa). 

**Renginys yra Europos archeologijos dienų Lietuvoje programos dalis. Pilna programa: https://lnm.lt/archeologijos-dienos/