Garsų maudynės, Matas Kaženauskas

SERIJA 03: GARSŲ MAUDYNĖS

SERIJA 03: GARSŲ MAUDYNĖS
 

Pasinerk į karštą muzikos vonią ir leisk sau išsimaudyti nuo visų kasdieninių įtampų ir rūpesčių.

Gal būtų laikas skirti vakarą sau? Atsigulti į oro juostą, kuri sups tave kaip vaiką, leisti pasinerti į muzikos pasąmonės tolius bei išnerti pailsėjusiu.

Garso maudynių metu skambės egzotinė muzika, kurios ritmai ir melodijos subalansuos jūsų emocinę būseną. Tai bus tikras apsupantis, gydomasis garsų „baseinas”, kurio pagalba galėsite atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių ir streso bei paklusti muzikos grožiui. Tuo metu buvimas oro juostose padės susireguliuoti emocinę ramybę ir padidinti kūrybiškumą. Būnant levitatyvioje būsenoje, raumenys atsipalaiduos ir sumažins esančią įtampą kūne.

Atlikėjas ir muzikantas Matas supažindins jus su kvėpavimo technikomis, kurios pradžioje padės įsilieti į muzikos kelionę ir pažinti geriau save. Jo terapinė muzika padės suvokti savo jausmus, atrasti vidinės ramybės būseną ir pailsėti po sunkių dienų.

Tai puiki proga pabėgti nuo kasdienybės, įtempto susikaupimo, grįžti į save bei leisti garso bangoms nunešti į kitą, ramų bei jaukų pasaulį.Tai puiki proga pabėgti nuo kasdienybės, įtempto susikaupimo bei tiesiog leisti sau būti savimi bei leisti garso bangos nunešti į kitą, ramų bei jaukų pasaulį.

___
FB: Matas Kaženauskas. Metanoia.
Tel. nr.: +37067324679
E-mail: kazenauskas.m@gmail.com
___

SVARBU: Bilietų kiekis ribotas, todėl skatiname įsigyti bilietus anksčiau ir pasinerti į muzikos kelionę.

BILIETAI: https://tickets.paysera.com/lt/event/serija-01-garsu-maudynes-ebf3?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2jovs8gkNkIC2Cn5aalHxogqqITHzsUgsr1ag_CqSQSClVKl8xtp7WtDc_aem_Ab1pYm9ve2uF5ZxBb7CdgTdn6RuyXxlHin7ASQWm5LRY3mceGEzvGZA_069UcPP-K0hEqCdUYTqIWfYo9YoJ3doD

Durys: 17:45
Pradžia: 18:00