Gongai – tylos jėga

Su nauja programa atvyksta gongo bei garso terapijų pradininkas Lietuvoje – Raimondas Binkauskas!
Gongai – Tylos jėga!
Mūsų lauks muzika ir meditacija, terapija ir menas, koncertas ir garso kelionė.
 
 
Tylos aidas atsiliepia milijonais virpesių Tavyje.
Didelė jėga slypi švelnume.
Patyrimas žadinantis-
Tavo gyvą džiaugsmą,
Tavo gyvą jausmą
Tavo gražią būtį
Visko po truputį… – sako į Kauną su nauja programa atvykstantis Raimondas Binkauskas. – Garsuose atsiveria vidinės tylos durys.
 

Gongai – kas tai?
„Kosminis” gongų gaudesys, garsų improvizacija, nepalieka abejingų.
Gilus poilsis.
Jaudinantis patyrimas Šviesus protas.
Atsinaujinęs vidinis pasaulis.
Kaip lengvai, gongo virpesiai, persmelkia kiekvieną kūno ląstelę…
Kaip lengvai jautiesi, tarsi visai čia nebūtum…
Kokia galinga gyvybės jėga ir koks lengvas jos prisilietimas…

„Gongai” – tai pirminis sielos garsas. Pasinerk į garsų ir tylos vandenyną. Pajausk, garsų pulsavimą, kaip milijonai virpesių šoka Tavyje… – tęsia R.Binkauskas. – Garso terapija – tai vienas iš būtinosios kūno ir dvasios higienos būdų. Po garso terapijos sesijos jaučiuosi kaip naujai gimęs. Tai – terpė, kurioje natūraliai ilsisi ir sveiksta mano kūnas, atsistato vidinė pusiausvyra. Tai – erdvė kurioje galiu sutikti save su visais „tobulumais“ dabarties akimirkoje. Tai tarsi garso pirtis po kurios jaučiuosi visapusiškai apsivalęs, energingas ir ramus.”
 

Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis.
Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais.

Jis aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.
 
DATA
Birželio 27 d. (ketvirtadienis) nuo 18.30 val. 

VIETA
Kaunas, DROBĖS FABRIKAS, Drobės g. 62, Kaunas. 
 
KAIP ATVYKTI?
Pro pagrindinį pastato įėjimą einame iki laiptų, lipame į ketvirtąjį aukštą. Pradarę stiklines duris iškart sukame į dešinę ir einame koridoriumi iki senų medinių durų. Greta jų – užrašas „Zen”. Pasilikę batus spintoje, lipame siaurais laipteliais į salę. Jei eisite pro šoninį „Drobės” įėjimą (jis nuo pagrindinio įėjimo pasukus dešinėn, pastato pusėn, kur mašinų aikštelė) užlipus iki ketvirto aukšto, iškart į dešinę.

KAINA
25 eur
 
* Vietų labai ribotai! Kas turite galimybę, atsineškite savo kilimėlį, pagalvėlę, turėkit šiltas kojines, patogią aprangą, kas norite, atsigerti šilto vandens ar arbatos.