Judesio praktika. Mankštos su trenere Julita Baravykiene

Pastatas

Profesionali trenerė Julita Baravykienė Drobės fabrike esančioje sveikatingumo studijoje ZEN organizuoja judesio praktikas – kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 19:00–20.30 val.


Kas yra judesio praktika? Atsako trenerė Julita Baravykienė

Judesio praktikos yra paremtos konceptu, kuris kviečia atitolti nuo judesio/sporto skirstymo į disciplinas ir pažiūrėti kas jas apjungia, kokios yra tiek pagrindinės, tiek labiau kompleksinės žmogaus judėjimo galimybės. Judesio praktika tinka pradedantiems ir pažengusiems, ypač dirbantiems sėdimą darbą.

Praktikose susitinkame gerinti savo fizinį raštingumą. Užsiėmimuose į judesį žvelgiame iš įvairių pusių, praktikuojame daug skirtingų komponentų, kuriuos vėliau apjungiame. Bandome iš esmės suprasti ką reiškia judėti bei kaip tai daryti savarankiškai.

Kaskart kai reikia nupasakoti kas yra judesio praktika yra labai sunku. Tai dalykas, kuris iš esmės neturi nei pradžios, nei pabaigos. Tai lyg didžiulis žmogaus ir jo kūno galimybių žemėlapis, kuriame pasirenkame kur pradėti, pradedame tyrinėti vieną, kitą jo dalį – vieną, kitą judesio temą, ir taip po truputį plečiame savo pažinimą.

Iš ko susideda tas žemėlapis? Pagrindinės temos, į kurias gilinamės per kasdienes praktikas yra šios:
– judėjimas per erdvę
– balansavimas
– koordinacija
– jėga
– mobilumas
– balansavimas ant rankų
– šuoliai
– objektų manipuliacija (pvz. žongliravimas)
– partneriavimas

Kiekviena praktika ir kiekvienas mėnuo turi savo vyraujančias temas, į kurias pasineriam plačiau, tuo pačiu kiekviena praktika yra visiškai skirtinga.

 

Apie trenerę Julitą Baravykienę

Daug metų prisistatinėjau kaip jogos mokytoja, dabar labiau save mėgstu vadinti judesio mokytoja. Joga mano gyvenime atsirado kai man buvo 8-eri ir pradėjus lankyti vaikų jogos užsiėmimus niekada negalėjau net įsivaizduoti, kad tai vieną dieną bus mano pagrindinis darbas. Po daug metų praktikos ir jogos mokytojų mokymų JAV, pradėjau vesti jogos užsiėmimus. Vėliau tai prasiplėtė į AcroYogą, stovėjimus ant rankų, o po kurio laiko ir į judesio praktiką.

Tuo ką darau bandau motyvuoti žmones judėti, parodyti kad judesys gali būti malonus, įvairus ir praktiškas.
Kad tai gali kurti didesnį pasitikėjimą savimi ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Noriu visiems parodyti, kad judesio džiaugsmas gali būti lengvai pasiekiamas.

Susipažinti su trenere ir jos veiklomis galite čia: https://julitamoves.lt/

Registracija ir informacija: info@julitamoves.lt, tel. +37064146471 

Facebook: https://www.facebook.com/julitamoves