Linos Navickaitės tapybos paroda: „Geometrija žemiškai”

Tiesiai iš Londono pas mus atvyksta lietuvė menininkė, kūrėja Lina Navickaitė su savo tapybos paroda „Geometrija žemiškai“
 
APIE AUTORĘ
Lina Navickaitė – abstrakčių paveikslų šiuolaikiniams interjerams autorė, pastaruosius keturiolika metų gyvenusi ir kūrusi Londone.
Londono Metropoliten universitete šiuolaikinė menininkė įgijo Interjero architektūros išsilavinimą. Meno įgūdžiai bei interjero žinios padėjo Linai atrasti meno kūrinių svarbą erdvėse. Įkvėpimo autorė semiasi iš šiuolaikinio modernizmo, japoniškos Wabi Sabi filosofijos, geometrinių kompozicijų ir faktūrų, randamų interjeruose bei architektūroje.
 
Menininkės darbuose architektūrinis struktūriškumas ir kompozicija persipina su nesuplanuotu gamtos žaismu, per kurią tapytoja modernų meną sugrąžina arčiau gamtos. Specialiomis tapybos ir grafikos technikomis – tokiomis kaip: natūralūs senėjimo efektai, faktūros, architektūrinės kompozicijos ar netobulos formos – menininkė kuria estetiką, puikiai tinkančią šiandienos interjero stiliams.
 
APIE PARODĄ
„Gamta, kaip didžiausias menininkas, moka be didelių pastangų pasiekti didžiausių efektų.“
H. HEINĖ
 
Visi esame kilę iš gamtos, tačiau įsisukę į beprotiško tempo rutiną nutolome nuo to, į ką taip maga grįžti. Betono džiunglėse, pro architektūrines struktūras ir namų sienas vis ieškome lango į gamtą.

Ji – neatsiejama mūsų aplinkos dalis, kurią žmogus įsisavina visokiomis formomis.
Mes esame liudininkai cikliškumo, kuris keičia mūsų aplinką, taip vis primindamas apie visa ko laikinumą. Laiko patina išryškina spalvas: mumyse, pastatuose, erdvėse, sienų plyšiuose, sutrūnijusiuose medžiagose, pakitusiose nuotraukose, sudilusiuose paviršiuose, suskilusiuose ir vėl suklijuotuose lipdiniuose. Gamta išdegina, sendina, tamsina ir šviesina, keičia formą, keičiasi pati ir visuomet keičia tai kas aplinkui.
 
Tą vyksmą mes, žmonės, matome pro tą patį langą į gamtą. Jis primena neišvengiamą laikinumą ir kuklų paprastumą, kuris slepiasi už mūsų sukurto modernaus rafinuoto pasaulio sienų.

Mano darbuose galima pamatyti: gamtą ir jos patiriamus pokyčius ir tas pačias žmogaus sukurtas formas bei kompozicijas, atspindinčias žmogaus sukurtą aplinką.

Parodos trukmė: birželio 4 d. – liepos 1 d. 
Salone „Mano sofa”, Drobės g. 62, 4 aukštas

KONTAKTAI

FB: Lina.interior.art
IG: lina_navickaite