Paroda-koncertas: apnuogintos emocijos KATARSIS

Pastatas

EMOCIJŲ APNUOGINIMAS „KATARSIS”

Katarsis (gr. katharsis ‘apvalymas’) – dvasinis apsivalymas, jausmų išlaisvinimas.
Emocinė katarzė gali būti suvokiama kaip terapinis procesas, leidžiantis asmeniui susidurti su savo jausmais ir emocijomis.
Ši paroda iškelia į pirmą planą žmogaus gebėjimą jausti ir išreikšti savo emocijas, skatindama žmones būti atviresniems vieni su kitais ir atvirais savo vidiniam pasauliui.
Tai unikalus meninis projektas, kuris kviečia žmones pamiršti realybę ir patirti tikrąją jausmų katarzę. Nekonvencinis ir provokuojantis eksperimentas, kuris siekia atskleisti tiek fotografijos, tiek muzikos galią ir paveikti, bei sujaudinti mūsų jausmus.
Kviečiu mus atvėsinti savo širdis ir sielas, leisdami sau įsitraukti į prasmingą meninę kelionę.
Pasivaišinimui jūsų laukia užkandžiai bei nealkoholins vynas.
—-
Karina Venckuvienė – šio projekto autorė, fotografė su ilgametė patirtim, kurios credo – kiekvienas momentas ir kiekviena emocija yra unikali ir verta dėmesio. Jos fotografijos – tai meniškas atspindys pasaulio, kuriame ji gyvena ir kurį stengiasi išreikšti savo darbuose.
Matas Kaženauskas – „Apnuogintos Emocijos” bendraautorius bei atlikėjas, jis vakaro metu gyvai šildys savo muzikine kūryba. Renginyje galėsite mėgautis klasikinio fortepijono su elektronikos elementais sinteze tau sukuria nepakartojamą, unikalų garsą.
BarbaFood – Šioje parodoje ne tik turėsite galimybę mėgautis garsu, vizualu, bet ir skanauti įvairaus asortimento užkandžių.
Vietų skaičius ribotas!
Durys atviros nuo: 18:30
Pradžia: 19:00 val.
Aprangos kodas: paprastai, bet ne prastai.
Adresas: Drobės Fabrikas, Drobės g. 62. Ketvirtas aukštas erdvėje prie židinio. Prie Drobės stovėjimo aikštelė nemokama.
Tel. nr pasiteiravimui: +37067324679

DROBĖS verslo bendruomenei renginys nemokamas.