Paskaita. Ego dekoracijos – 5 tavo gyvenimo etapai

Pastatas
Gali būti vienas ar daugiau žmonių ir tekstas vaizdas
 
Silvija Sakavičiūtė Medzevičienė pristato savo naujausią paskaitą „EGO DEKORACIJOS – 5 TAVO GYVENIMO ETAPAI“. Tai itin aktuali, įkvepianti ir visiems naudinga paskaita apie mūsų ego ir asmenybės vystimąsi.
Ši tema suteiks galimybę susipažinti su tuo, kas daro mus unikaliais, kaip žmonėmis, ir kaip mūsų asmenybė vystosi per gyvenimą.
Ir pagaliau suprasti, kad EGO tai nebūtinai yra tai, ką mes turime pasmerkti, atsisakyti, ar kitaip nuteisti.

Kviečiu susitikti ir labai žemiškais pavyzdžiais, su vaikiška vaizdine medžiaga IŠSIAIŠKINTI, kaip vystosi SVEIKAS mūsų EGO.

Paskaitoje:
• Kalbėsime apie gyvenimo etapus, kuriuose vyksta esmingi asmenybės formavimosi lūžiai ir kaip jie įtakoja mūsų charakterį, elgesį, pasirinkimus, gyvenimo scenarijus. Suprasti, kokie šeimos dinamikos, visuomenės ar kultūros dėsningumai lemia tai, kuo mes šiandien ESAME.
• Aptarsime, kaip asmenybė kinta per gyvenimą ir kaip tai veikia mūsų santykius su pasauliu. Konkrečiai kalbėsime apie santykius su tėvais, antra puse, vaikais.
• Suprasime, kas yra EGO ir kaip jis įtakoja mūsų prisitaikymą prie iššūkių.
Paskaita paremta ASMENYBĖS IR SVEIKATOS TEORIJŲ SĄVADU /sveikatos psichologija ir 5 RITMŲ METODU, kuris aiškina visus žmogaus gyvenimo etapus nuo gimimo iki mirties.
Prisijunkite ir leiskite šia tema pereiti nuo abstrakčios EGO sąvokos prie įkvepiančių suvokimų ir atradimų, kurie gali pakeisti mūsų požiūrį į save ir pasaulį.
Renginio kaina: 40 €/ 1 asm. | Ateinant dviese 70 €/ 2 asm.
Vieta: Drobės g. 62, Kaunas, salonas „Mano sofa”
Registracija: https://bit.ly/EgoDekoracijos
Sumokėti avansą 10€ galite čia:
Kristina Birgelė LT577044000180614142
Mokėjimo paskirtis: Už renginį 03.20
Vietų skaičius iki 20.
Susitikime jaukioje Mano Sofa aplinkoje,
Silvija
Daugiau apie autorę:
Esu visapusio žmogaus pažinimo technikų tyrinėtoja ir praktikė, kuri įsiklauso į žmogų kaip visumą – nuo kūno iki jausmų ir minties. Per ilgą kelionę nuo filologijos studijų iki pardavimų, personalo ir mokymų sričių, aš gilinausi į psichologiją, kūno kalbą, veidoskaitą,
C. G. Jungo archetipologiją ir 5 ritmų filosofiją. Iki šiol nueitas kelias suteikė ne tik žinių, bet ir įrankių efektyviai tyrinėti žmogų ir jo elgseną, be to – turėjau galimybę taikyti visus šiuos metodus praktiškai ir pati įsitikinti jų veiksmingumu. Mano tikslas – ne mokyti, bet dalintis ir skatinti pažintį su SAVIMI ir pasauliu.

PLAČIAU APIE RENGINĮ: https://www.facebook.com/events/742323634301586/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D