Sakurų tapyba japonų technika

Pastatas
Tai gali būti iliustracija (kaulavaisių medis ir tekstas)

Šeštadienį (Kovo 2 d.), nuo 11 iki 13 val., kviečiame pasimokyti sumi-e technika tapyti žydinčią sakurą/ slyvą ir gėlės hieroglifą hana. Taip pat, sužinosite daugiau apie šią meditacinę japonų tapybos techniką ir užsirašysite savo vardą japoniškai.

Užsiėmimo metu susipažinsite su tradicinės japonų tapybos technikos sumi-e principais, specialiomis tapymo priemonėmis, bei praktiškai išbandysite sakuros tapymą įvairiais būdais. Slyvos / sakuros tapybos principai siejami su kosmosu, bei in ir jan priešingais, tačiau vienas kitą papildančiais pradais. Ji – tvirtumo, nepriklausomybės ir taurumo simbolis.
Taip pat, kaligrafiškai užrašysite japoniškus hieroglifus:
花 – gėlė (jap. hana) ir
花見 – „žiedų žiūrėjimas“ (jap. hanami): Japonijoje paplitusi gėrėjimosi sakurų (japoniškų vyšnių) žiedais tradicija.
Vieta: Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26, Vilniuje)
Laikas: Šeštadienį nuo 11.00 val. iki 13.00 val.
Kaina (visos priemonės suteikiamos, taip pat vaišinsime japoniška arbata): 18 € Studentams, senjorams, moksleiviams 15 €
* Užsiėmimas bus greičiausiai filmuojamas! Japonijos televizijos „TBS” režisierius Hiroyuki Kusaga su komanda pafilmuos užsiėmimą bei pabendraus su dalyviais naujai laidai „Kol neišgirsiu 100 skirtingų japoniškų žodžių, negrįšiu namo”.
Po užsiėmimo galėsite pasivaikščioti po japonišką sodą Sei Shin En, kuris atviras penktadieniais – sekmadieniais nuo 11 iki 17 val. (nemokamai ir be registracijos)

Informacija ir registracija čia