Savigydos menas, su Tomu Gudėnu

Pirmą kartą į studiją „Vienas lašelis zen” atvyksta Indijoje gyvenantis bei septynerius metus tarptautinėįe jogos akademijoje Himalajuose dirbantis Tomas Gudėnas!
 
Kai kažkas mūsų kūne sutrinka, pasikeičia mūsų savijauta ir gebėjimas daryti tai, kas svarbu ir miela. Didžioji dalis ligų ir negalavimų – tai mūsų pačių pasirinkimas.
Koreguodami savo laikyseną, mitybą, kvėpavimą ir gyvenimo būdą mes galime pasinerti į būseną, kurioje kūnas gydo pats save.
Šis seminaras apie savigydos meną.
Remdamiesi Anatomija, bei fiziologija, Himalajų jogų praktikomis ir Tailando išminčių savimasažo technikomis mokysimės atstatyti savo kūno gerovę ir pasinerti į būseną, kurioje kūnas atsistato ir prisipildo jėgomis.
Apie Tomą Gudėną:
Pradžioje – treneris, ekstremalių sportų meistras ir jaunimo darbuotojas. Po to – motyvacinis lektorius, kaskadininkas ir cirko artistas. Tuomet jogos ir meditacijos mokytojas, vedinis astrologas, gydomųjų terapijų, bei asmeninių transformacijų mentorius.
Gyvenimas mane palaimino didžiule edukacinių patirčių įvairove. Tai darbas su verslo kolektyvais ir lyderiais, stovyklos su negalias turinčiais vaikais. Patirtis, įgyvendinant Europos Sąjungos projektus. Renginiai teatruose, kino filmų aikštelėse ir įmonių šventėse. Ekstremalaus sporto pasaulio čempionatai.

Septynerius metus Tomas Gudėnas dirba tarptautinėje jogos akademijoje Himalajuose.
 
Tikiu, kad dirbant su savimi mes galime atskleisti gebėjimus kurie visą gyvenimo kelione padaro turiningą.
Dabar aš čia tam, kad tarpininkaučiau išgijime, padėti gerinant psichikos būklę, padėti žengiant reikšmingiausius pokyčių žingsnius.
Per praktikas, seminarus ir asmenines bei grupines sesijas prasmingus pokyčius patirti kviečiu ir tave, – kviesdamas į renginį sako Tomas Gudėnas.
 
Data: Liepos 4 d. (ketvirtadienis) nuo 18.15 val. Vėluojančių šiek tiek luktelsime.

Vieta: Kaunas, DROBĖ (Drobės g. 62, Kaunas). Žemėlapis: https://goo.gl/maps/YWfuSAWyXztp6kNaA
Pro pagrindinį pastato įėjimą einame iki laiptų, lipame į ketvirtąjį (4) aukštą. Pradarę stiklines duris iškart sukame į dešinę ir einame koridoriumi iki senų medinių durų. Greta jų – užrašas „Zen”. Pasilikę batus spintoje, lipame siaurais laipteliais į salę. Jei eisite pro šoninį „Drobės” įėjimą (jis nuo pagrindinio įėjimoi pasukus dešinėn, pastato pusėn, kur mašinų aikštelė) užlipus iki ketvirto aukšto, iškart į dešinę.

Kaina: 35 eu. Vietų labai ribotai! Kas turite galimybę, atsineškite savo kilimėlį, pagalvėlę, turėkit patogią aprangą