Seminaras su Ilona Uginte: Tu esi kūrėjas

Į Drobės fabrike įkurtą sveikatingumo studiją ZEN su nauju praktiniu seminaru atvyksta žolininkė, klinikinė aromaterapeutė, papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė iš Žemaitijos – Ilona Ugintė.

Šį kartą kalbėsime ne tik apie fizinę sveikatą, kūno valymą, sveikatinančius receptus, bet kiekvieno mūsų savirealizaciją, kūrybą, minčių galią, kvantinę fiziką ir bandymą ne tik prisimint, kad kiekvienas gyvas žmogus yra Kūrėjas, bet tai įgyvendinti.

Ilona Ugintė – kelias dešimtis tūkstančių sekėjų turinti žinoma žolininkė, papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė, rašytoja, sveikatinimosi stovyklų rengėja, natūralios kosmetikos bei kūno valymo nuo parazitų programų kūrėja, padėjusi šimtams žmonių.

Žmonėms ji padeda daugiau nei dešimt metų. Ilonos kelias į vaistažolių, alternatyviosios medicinos bei aromaterapijos pasaulį prasidėjo per liūdną patirtį. Sunkiomis ligomis sirgusi I.Ugintė neslepia buvusi tarsi ligų maišelis, bet šios patirtys padėjo pažinti save, atrasti naujus kelius.

Informacija ir registracija čia.