Takas į Šventąją Girią: Petro Dabrišiaus knygos pristatymas

Pastatas
Gali būti 1 asmuo vaizdas
 
Pirmą kartą studijoje „Vienas lašelis zen“ lankysis šamanas, sodietis, bitininkas Petras Dabrišius, kuris pristatys savo knygą „Takas į Šventąją Girią“.
 
Gamta, miškai, mūsų kilmė, prigimtis, Žemė – tokio šio susitikimo ir knygos „Takas į Šventąją Girią“ esmė.
Petras Dabrišius knygos pristatyme atliks apeigą su savo būgnu, kurios metu žmogus gaus žinią iš Dvasių, kas šiuo metu žmogui svarbu žinoti, kur atkreipti dėmesį, į ką susitelkti?
 
Žmonių vadinamas šamanas, Petras pas save dabar įvardija sodiečiu ir bitininku.
 

„Taip pat save laikau ir žemaičiu, nors kilimo esu nuo Prienų. Gimiau daugiavaikėje šeimoje. Mūsų buvo dešimt. Vienas šeimos narys pasimirė, liko šeši broliai ir dvi sesės. Nuo mažens buvau įpratęs galvoti ne vien apie save, bet ir apie savo šeimos narius. Iprasta buvo viskuo dalytis. Mano šaknys – šeimoje, mano artimiausia aplinka miškas, laukai ir gyvūnai. Jaunystėje neišvengiamai buvau medžiokliu ir patyriau visokiausių nuotykių…” – sako P.Dabrišius.

KADA? Kovo 3 d. (sekmadienis) 17 val. (renginys, priklausomai ir nuo jūsų klausimų bei noro bendrauti, truks apie tris valandas).
 
KUR? Kaunas, DROBĖS FABRIKAS (Drobės g. 62, Kaunas). Žemėlapis: https://goo.gl/maps/YWfuSAWyXztp6kNaA
Pro pagrindinį pastato įėjimą einame iki laiptų, lipame į ketvirtąjį (IV) aukštą. Pradarę stiklines duris iškart sukame į dešinę ir einame koridoriumi iki senų medinių durų. Greta jų – užrašas „Zen”. Pasilikę batus spintoje, lipame siaurais laipteliais į salę.
Turėkite patogią aprangą, šiltas kojines (jei mėgstate šilumą, nes batus nusiimsime, sėdėsime ant pagalvėlių ir kilimėlių), kas turit, galit atsinešti savo pagalvėlę ar kėdutę.
 
KIEK? Nemokamai arba pasidalinkite tiek, kiek tą akimirką leis jūsų galimybės ir pajauta. Kaip sako Petras: „Kiek žmogus jausis gavęs, tiek ir tegul palieka”.
Vietų skaičius salėje ribotas, būtina registracija tel., whatsapp, viber +370 630 01797.