Tapybo ir grafikos parodos atidatymas: Dalius Jonaitis „Menas – tai šventė“

Charizmatiškasis Dalius Jonaitis kviečia visus į savo naujos įspūdingos darbų parodos atidarymą, kuris įvyks sausio 11 d., 18:30 val.

,,Menas yra šventė, pokytis, istorija, kultūra, tradicijos, žmonės ir daug malonumo. Jis atsiranda, kai peržengiama vidutiniškumo riba, atsiveriant naujiems horizontams. Tai yra didžiausia šventė, kuri skatina diskusijas, vyksta progresas, formuojasi kultūra, tendencijos ir kuriama istorija. Kviesiu jus pasimėgauti, pasidžiaugti, nepraleisti pro akis to, kas formuoja absoliučiai viską, kas yra mumyse ir aplinkui.

Menas atsiranda iš ambicijos ar noro sukurti neįmanomą, peržengti esamas ribas, sukurti tai, ko anksčiau nebuvo, atkreipti dėmesį į tai, kas yra išskirtinai gražu aplink mus. Kviesiu atsikvėpti ir mėgautis kartu tuo, ką turime meniško savo gyvenime, ir nebijoti plėsti ribų bei atrasti naujus horizontus.‘‘ –, Dalius J.
Džiaugiamės galėdami pristatyti naują paveikslų parodą, kuri sulaukia didžiulio susidomėjimo tiek meno ir interjero, tiek verslo pasaulyje, mūsų jaukioje erdvėje. Šie paveikslai pasižymi precizika, tikslumu ir švara, bei puikiai dera modernioje aplinkoje. Galima juos sėkmingai derinti su art deco ir šiuolaikinės klasikos interjeru. Salono ,,Mano Sofa‘‘ interjeras leidžia parodyti, kaip galima derinti skirtingus stilius vienoje aplinkoje. Kiekvienai salono erdvei kruopščiai atrinkti paveikslai, nes kiekviena jų turi savitą charakterį, tačiau kartu kuria įspūdingą visumą.
Tarp Lietuvos menininkų ši paroda išsiskiria lengvumu ir estetika, savo paprastumu sukurdama akį traukiantį centrą. Kviečiame visus ateiti į parodos atidarymo vakaro šventę, tai bus unikali galimybė susipažinti, pabendrauti ir praplėsti akiratį į naujus horizontus.

RENGINYS NEMOKAMAS

Iki susitikimo
Nuorodos:
https://www.facebook.com/dalius.jonaitis1?locale=lt_LT
https://www.instagram.com/daliusjonaitis/
https://jonaitis.co.uk/
RENGINIO VIETA: Drobės g. 62, Kaunas, salonas „Mano sofa” (4 aukštas)
RENGINIO LAIKAS: Sausio 11d. 18:30 val.
Paroda veiks nuo sausio 8 d. iki vasario 5 d. imtinai