fbpx

Apie

Home Apie projektą

Drobė – tai fabrikas tavo kūrybai!

Line

Drobės fabriko istorinę sėkmę lėmė atsakingas požiūris į dirbančiuosius ir vietos bendruomenę, kurie kartu sukūrė sėkmingiausią gamybos erdvę Lietuvos istorijoje. Šiandien gamybos erdvė virto kūrybos ir verslo erdvėmis, o senų laikų įrengimai – įkvepiančiomis modernaus ir industrinio stiliaus detalėmis.

Įkvėpimas

Kaip ir anų dienų Amerikos lietuviai, įkūrę šį pastatą, taip ir šiandien Drobė įkvėpimo semiasi iš didžiųjų JAV miestų – erdvėse nuo seno esančios aukštos lubos, išskirtiniai langai, žvelgiantys į Kauno miesto panoramą itin primena Niujorko Architektūrą.

Menas

Tarpukario architektūros kompleksas šiandien yra vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje galime išvysti kaip istorinė nostalgija virsta moderniu įkvėpimu kūrėjams – tiek pastato viduje, tiek įspūdingoje išorėje darbuojasi menininkai, šių dienų alsavimui senovines sienas prikeliantys naujam kvėpavimui.

Kūryba

Čia įsikūrę kūrėjai itin vertina tai, kad erdvės, apart kelių aplink esančių pastatų, apsuptos gamtos – norint semtis iš jos įkvėpimo užtenka nukeliauti keliasdešimt metrų iki šalia tekančio Nemuno upės, kur atsiveria gamtos turtai. Be supančios gamtos, kiekvienas Drobės kampelis yra įkvėpiantis – kiekvienas kompleksas turi savo išskirtinumus, vienoje dalyje – tai išlikę prie lubų pritvirtinti autentiški gamybiniai įrengimai, viršutiniuose pastato aukštuose – pro išlikusius originalius langus matoma Kauno miesto panorama, biurų erdvėse – įkvepiantys šiuolaikinių menininkų piešiniai ant sienų.

Vizija

Drobė – tai fabrikas tavo kūrybai. Nuo 1920-ųjų kurta industrinė istorija atgimsta naujoms perspektyvoms. Šiuo projektu prikeliame istorijos, autentikos ir charakterio pilną “Drobę”, kad ji taptų nauju visuomenės traukos centru Kaune. Siekdami prikelti šį pastatą, mes iš naujo transformuojame jį – į naujas urbanistinio stiliaus erdves, kuriose kiekvienas verslas priklausys nepriklausomai bendruomenei.
Siekdami pritraukti panašiai mąstančius, inovatyvius bei pridėtinę vertę Lietuvai kuriančius žmones, sukūrėme naują viziją. Tai sinergija, apjunginati naujas verslo galimybes, naujus ryšius ir bendruomenės kūrimąsi.
Tai vieta pasireikšti kiekvieno kasdienei kūrybai per turiningą laisvalaikio praleidimą ir išmaniai suplanuotą erdvę verslo plėtrai.

Rezidentai

Line
SolviMeda_Logo
SOLVE_logo
PM_logo
Cornercase_logo
MIJALBA_logo
DEFENSIO_logo
CozyShelter_logo
agexpress_logo

Bendruomenė

Tai vieta pasireikšti kiekvieno kasdienei kūrybai per turiningą laisvalaikio praleidimą ir išmaniai suplanuotą erdvę verslo plėtrai. Galbūt metas prisijungti prie mūsų ir Jums?