Tautinių raštų galia ir paslaptys. Virginijus Kašinskas

Po kelerių metų pas mus grįžta bene garsiausias Lietuvoje Tautinių raštų tyrinėtojas, žinomas dailininkas, doc. Virginijus Kašinskas, kuris savo pasKaitoje, atskleidžia gyvuosius protėvių papročius ir senųjų žynių pasaulėvaizdį.
 
„Tautinių raštų galia ir paslapys atsiveria tuomet, kai žinome tai ir vartojame kasdienybėje mus supančioje aplinkoje. Kodai, ženklai. Ką jie mums reiškia, ką sako? Domimės svetimomis kultūromis, o savąją pamiršome,“ – sako Virginijus Kašinskas.
 
Tautinių raštų ženklai, tautinių raštų naudojimas prigimtinėje kultūroje ir papročiuose yra prieš mūsų akis, bet reikia juos suprasti ir žinoti kur ir kada ir kaip tai vartoti. Jie mūsų pasąmonėje esti ir dabar, tik retas tautietis tai sąmoningai naudoja ir žino kas tai.
Visą tai ir dar daugiau, kai kas net šokiruoja ir verčia didžiuotis mūsų TauTos raštų galiomis, padės prisiminti doc. V.Kašinskas.
 
V.Kašinskas – žinomas dailininkas, docentas kelias dešimtis metų studijuojantis lietuvių tautinius raštus, protėvių kulto apeigas ir kitą prigimtinę kultūrą.
 
Gyvai vyksiančioje pasKaitoje galėsite pamatyti išskirtinius tautinius raštus, kuriais į Kauno zen studiją atsiveš V.Kašinskas.
 
KADA? Lapkričio 10 d. (sekmadienis) 12.30 val. PasKaita, priklausimai nuo jūsų klausimų, noro pasibūti truks dvbi-pustrečios valandos
KUR? Kaunas, DROBĖS FABRIKAS (Drobės g. 62, Kaunas)
KIEK? 30 eur
Žinoma, mes džiaugiamės ir didesne auka. Būtinas negrąžinamas pradinis įnašas 5 eu.
O kas negali sau leisti, bet labai nori dalyvauti, susisiekite!
Žemėlapis: https://goo.gl/maps/YWfuSAWyXztp6kNaA
Pro pagrindinį pastato įėjimą einame iki laiptų, lipame į ketvirtąjį (IV) aukštą. Pradarę stiklines duris iškart sukame į dešinę ir einame koridoriumi iki senų medinių durų. Greta jų – užrašas „Zen”. Pasilikę batus spintoje, lipame siaurais laipteliais į salę.
Turėkite patogią aprangą, šiltas kojines (jei mėgstate šilumą, nes batus nusiimsime).

Viber, whatsapp, tel. + 370 657 84499.
Vietų labai, labai ribotai!
Nuotraukoje: Vitos Babičienės kurtos tautinės juostos.