Atsinaujinęs „Drobės fabrikas“ – unikali vieta jūsų kalėdinei fotosesijai

Ieškote jaukios ir modernios vietos fotosesijai? Norite originalių nuotraukų? Pasikvieskite savo fotografą į atgimusį „Drobės fabriką“. Čia jūsų lauks eglučių pulkelis, išskirtinis interjeras ir stilingas židinys. Viskas, ko reikia kalėdinių nuotraukų fonui.

Miško pasaka jus pasitiks jau 1 aukšte, pakeliui galėsite užsukti į papuoštą 3 aukšto terasą, o 4 aukšte lauks pagrindinė, šventinė fotosesijų erdvė.

Kodėl verta rinktis šią vietą

„Drobės fabrikas“ – tai istorinis paveldas, kuriame nuo 1920 metų vystėsi kūrybinės idėjos, virė darbas, virsdamas kokybiškais rezultatais. Fabrikas išgyveno įvairius pakilimus ir nuosmukius. Jo akivaizdoje keitėsi laikmečiai, pasaulėžiūra ir vystėsi branda. Pastato sienos saugo daugybę istorijų ir tyliai primena, kad čia žmonių mintys susijungia bendriems projektams ir naujiems potyriams.

Ši vieta suburia ir įkvepia, todėl susirinkę bendroms nuotraukoms, galėsite pajusti artumą ir bendrystės džiaugsmą.

Kokią susikursite nuotaiką

„Drobės fabrikas“ laukia atvira širdimi, tik ką į ją atsinešite: skubėjimą ar atsipalaidavimą, perfekcionizmą ar lengvumą, rimtumą ar šypseną? Visi nori nuostabių nuotraukų ir unikalių kadrų, tik šie gimsta iš džiaugsmo.

Leiskite sau ir vaikams būti tokiais, kokie esate, o fotografas užfiksuos geriausias akimirkas. Nedrąsu? Atvykite anksčiau, pasivaikščiokite ir prisijaukinkite erdves.

Galbūt rasite dar daugiau jaukių kampelių, kuriuose norėsite nusifotografuoti. Juk čia tiek daug vietos, netikėtų dizaino sprendimų ir meno kūrinių, kurie gali tapti originalių nuotraukų fonu.

Ir jūs norite išskirtinių kadrų? Jau dabar susisiekite ir rezervuokite vietą fotosesijai: el. paštu renginiai@bri.lt arba telefonu 869991330.