Nauja saviugdos studija ,,Moteris Judesyje”

 

ĮKVĖPTI, UGDYTI, ĮGALINTI, IŠJUDINTI.

Moteris Judesyje – tai moterų saviugdos studija, kurios tikslas yra įkvėpti ir įgalinti moteris leisti savo emocijoms, protui ir kūnui patirti judesį į džiaugsmą, laimę bei savo vertės pajautimą. Edukacinių bei fizinių užsiėmimų pagalba padėsime sukurti teigiamas emocijas kiekvienos moters viduje, keičiant senas mentalines programas ir fiziškai judinant savo kūną, savo esminį pamatą, kuriame gali apsigyventi kokybiška energija su meile gyventi gyvenimą, tokį, apie kokį svajoji. 

Kiekviena moteris turi galimybę kurti savo gyvenimą! Nusispalvinti jį tokiomis spalvomis ir formomis, kokių trokšta jos širdis. Gerti gyvenimą su aistra ir meile, tikslo turėjimu ir aiškiu žinojimu, kas aš esu. Visa tai atneša klestėjimą bei energijos judėjimą ratu. Moteris turi galios transformuoti save visais lygiais – kūnu, protu ir siela. Kūnas gali džiaugtis energija kunkuliuojančia sveikata.

Šarūnė Vasiloauskienė. Studijos Moteris Judesyje įkūrėja ir vadovė
 

Moteris tai kaip 8 pasaulio stebuklas – grožis, aistra, grakštumas, darbų milojonas, o balansą visgi gali surasti. Studijos logotipe esančios dėmės simbolizuoja judantį moters kūną, matomas siluetas, šios dėmės primena akmenų bokštus, kurie yra tikro balanso įsikūnijimai. Kartais tie bokštai griūna, todėl ši studija yra tam, kad padėtų moterims atsistatyti, užaugti ir mylėti save. Patirti gyvenimo džiaugsmą per leidimą sau pajausti, išgirsti, suvokti, pakeisti, iškratyti tiek savo vidinę būseną tiek fizinį kūną.
LAUKIAME Tavęs,
– kuriai trūksta pasitikėjimo savimi, kuri nori pamilti save, priimti savo fizinį kūną bei pradėti gyventi darnoje su savo visais kūnais – protu, širdimi ir fiziniu kūnu.
– kuri nori pakeisti savo gyvenimą iš trūkumo į gausą. –– kuriai  rūpi sveikata bei emocinė būsena.
– kuri po gimdymo ir nori atstatyti savo kūno pusiausvyrą.
– 10-16 metų mergaičių, kurioms turime tikslą suteikti emocinę sveikatą, kuri padėtų augti ir vystytis per savęs pajautimą ir malonumą augant savame kūne.

Daugiau informacijos apie studiją: https://moterisjudesyje.lt