Biuras, kaip Niujorke

Biuras, kuriame dirbdami jausitės kaip Niujorke

Patinka Niujorko kultūra ir stilius? O gal net svajojate apie savo biurą Amerikoje? Drobės fabrikas – tai išskirtinio stiliaus renovuotas ir naujam gyvenimui prikeltas pastatas, kuriame pasijusite kaip Niujorke. Didžiuliai paveikslai, piešiniai ant sienų, netikėtos dekoratyvinės dizaino detalės, autentiški senosios Drobės fabriko sienų fragmentai ir dar daugybė kitų akį traukiančių elementų. Galbūt ir jūs norėtumėte turėti čia savo biurą ir prisijungti prie tvarios verslų bendruomenės?

Niujorko stilius – laisviems ir charizmatiškiems

Verslininkai ir laisvai samdomi specialistai vis dažniau ieško šiuolaikiškos, jų vertybes atitinkančios aplinkos. Tokios, kuri padėtų reprezentuoti savo verslą ir idėjas. Deja, bet norint pasistatyti modernų biurą, reikia nemažų investicijų. Yra kur kas geresnė išeitis – tai biuro nuoma šiuolaikiniam verslui pritaikytame pastate, tokiame kaip Drobės fabrikas.

Kuriant istorinio fabriko vidaus ir lauko erdves, pirmiausia buvo galvojama apie šiuolaikinio, verslaus žmogaus vertybes ir poreikius. Pasirinktas industrinis, Niujorką primenantis stilius atitinka aukštus komforto ir funkcionalumo standartus. Įsikūrę tokiame pastate, tikrai turėsite kuo nustebinti savo svečius ir klientus. Vien kelionė koridoriais ir kitomis erdvėmis iki jūsų biuro durų nuteiks pakiliai ir motyvuotai.

Kaip meno galerijoje

Turbūt pritarsite, kad meno kūriniai gali pakylėti, padėti susitelkti ir atrasti naujų idėjų. Pilkos, tuščios sienos ir niūrūs koridoriai pakeliui į biurą, tikrai neįkvėps. Būtent todėl Drobės fabriko erdvėse rasite tiek daug šiuolaikinio meno detalių ir kitų, gyvumą suteikiančių dizaino elementų. Ar norėtume, kad jus kasdien į darbo vietą palydėtų kūrybiška aplinka?

Iš namų į namus

Jau praeina tie laikai, kai darbas buvo slogi pareiga. Šių dienų veiklūs žmonės nuolat kupini naujų idėjų ir siekių, tačiau mūza retai kada aplanko griežtoje ir šaltoje darbinėje aplinkoje. Drobės fabrike pasijausite jaukiai, kaip namuose. Komfortas, meniška ir moderni aplinka, erdvės poilsiui ir kūrybai – tai darni sintezė, pritaikyta jums ir jūsų mūzai.

Kviečiame gyvai apžiūrėti erdves ir pasikalbėti apie jūsų lūkesčius bei poreikius. Galbūt čia rasite ne tik antrus namus, bet ir gausų būrį bendraminčių. Drobės fabrike jau įsikūrę daug veržlių ir žinomų prekės ženklų. Laukiame ir jūsų!

Rezervuok vietą apžiūrai tel. +370 699 90598 arba el. p. info@bri.lt