Industriniame verslo centre kuriasi Lietuvoje ir pasaulyje žinomi verslai

Ar prisimenate posakį – su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi? O galbūt teko girdėti, kad norint geriau pažinti save, reikėtų patyrinėti bent 5 žmones, su kuriais kasdien leidžiate laiką? Neabejojame, kad norėtumėte, jog jus nuolat suptų žmonės, kurie savo pavyzdžiu motyvuotų ir skatintų eiti pirmyn.

Drobės fabrike įsikūrusiame industrinio verslo centre, jau būriuojasi žinomų verslų atstovai ir kasdien verda produktyvus darbas. Tarp jų rasite žinomus prekės ženklus: „Kilo health“, „Contribee“, „Burga“, „RoboLabs“, „Breitto“, „Three Towers“, „Raben“, „Dezinfa“, „Mano sofa“, „SPA Vilnius“, „Studio M“ ir daugelis kitų. Dalis jų sėkmingi startuoliai, kiti – patyrę rinkos „vilkai“.

Tokia draugija ir erdvėje skaldančios užtikrintumo, veiklumo, kūrybiškumo nuotaikos būtų puiki kompanija. Kitų pavyzdys neleistų sustoti vietoje ir skatintų siekti vis aukštesnių tikslų.

Veiklos plėtra ir galimybės

Dažniausiai verslai startuoja su nedidele, vos kelių žmonių komanda. Tačiau augant verslui, didėja ir komanda. Ką daryti, jei patalpose pasidaro ankšta? Ieškant patalpų biurui, rekomenduojame apgalvoti, kokios galėtų būti plėtros galimybės ir rinktis bent šiek tiek didesnį plotą, nei šiuo metu reikia. Jei ateityje prireiks dar daugiau vietos, kartu ieškosime erdvesnės patalpos.

Daugiau vietos prireikia ne tik startuoliams. Kai kurie žinomi priekių ženklai, įsikūrę Drobės fabrike, jau svarsto apie plėtrą šiame industriniame verslo centre. Todėl kviečiame nedvejoti ir rezervuotis vietą jau dabar, nes laisvų patalpų skaičius mažėja.

Bendruomeniškumas – tvaraus verslo pagrindas

Kuo daugiau pažinčių, tuo daugiau galimybių. Tačiau bendruomeniškumas ne tik apie galimybes – tai darnių santykių puoselėjimas, pagalba, palaikymas, bendri projektai ir t. t. Drobės fabrike besiformuojanti bendruomenė jau dabar kuria naujus projektus ir naudojasi vieni kitų paslaugomis.

Tokia bendrystė prisideda prie tvaraus verslo vystymo ir augina tiek asmenybes, tiek įmones.

Prisijunkite ir jūs! Laukiame visų – didelių, mažų komandų ar norinčių pradėti kūrybinė veiklą. Susisiekite ir rasime jums jaukius antrus namus bei šaunius kaimynus.

Rezervuok vietą apžiūrai tel. +370 699 90598 el. p. info@bri.lt