Drobės fabrikas keičia biurų nuomos taisykles – kuria į žmogų orientuotas erdves

Vis ryškėjantis kitoks jaunosios kartos požiūris į darbo procesą, skatina verslus keistis. „Drobės fabriko“ pastato atnaujinimo iniciatoriai gerai supranta pakitusį rinkos poreikį, todėl restauruodami pastatą paneigė senus standartus ir atvėrė kūrybiškas erdves. Kuo jos skiriasi ir kaip tai keičia biurų nuomos taisykles?

Ko šiuolaikiniam žmogui labiausiai reikia?

Žvelgiant į darbo rinkos istorijos raidą, galima aiškiai matyti, kaip laisvėja požiūris į darbo procesą. Kinta reikalavimai darbuotojams, jiems sudaromos darbo sąlygos ir pats vadovavimas. Daugelis žmonių ieško darbdavio, kuris suteiktų lanksčias sąlygas ir kūrybinę laisvę, siekiant įmonės užsibrėžtų rezultatų. Ar tai įmanoma padaryti standartinio tipo biuruose, kuriuose tik darbo vietos ir tušti bendri koridoriai? Nelabai.

„Darbdavys neturi laiko užsiimti kūrybinių sąlygų formavimu. Jo tikslas – sklandūs veiklos procesai ir siekiamas finansinis tikslas. Ką tokiu atveju daryti? Juk nepavyks pritraukti stiprų potencialą turinčių darbuotojų. Sprendimą radome ir pateikėme. „Drobės fabrikas“ išsprendžia kūrybinių erdvių klausimą ir gali pasiūlyti verslams visai naują kokybę. Džiaugiamės, kad pavyko sukurti į žmogų orientuotas erdves,“ – dalinasi „Drobės fabriko“ projektų vadovė Rima Čivaitė.

Neeilinės erdvės ir startuoliams, ir menininkams

Vos tik įžengus pro pagrindines „Drobės fabriko“ duris galima suprasti, kad čia kitaip, nei įprasta. O patekus į pagrindinius koridorius apgaubia jaukumas, kurį sukuria meno ir dizaino sprendimų sintezė.

Industrinis Niujorko stilius – tarsi vizitinė verslo centro kortelė. Tačiau didžiausią pridėtinę vertę kuria tikslingai suformuotos laisvalaikio erdvės, kuriose galima rasti:

– balansines lentas;

– stalo tenisą;

– futbolo tenisą;

– erdvią lauko terasą;

– jaukias ir erdvias poilsio ir bendrų užsiėmimų vietas;

– susirinkimų kambarius;

– Berlyną primenančią lauko terasą.

 

Taip pat visi norintys darbuotojai gali lankytis sveikatingumo studijoje, kurioje vyksta įvairūs sveikatinimo užsiėmimai.

Kiekviena interjero detalė sukuria bendrą kūrybinę visumą, kurią jau įvertino žinomi prekių ženklai, tokie kaip Vinted, Kilo Health, Contribee, Breitto, Robolabs ir kiti.

Kviečiame apžiūrėti erdves verslui – rezervuokite laiką tel. +370 655 06675 arba el. p. komercija@bri.lt