Kviečiame aplankyti meno parodas

Drobės fabrike įsikūrusios įmonės kviečia dalyvauti nemokamose naujausiose meno ir tapybos parodose, kurios vyks iki šių metų vasario pradžios.

 

Daliaus Jonaičio tapybos ir meno paroda „Menas – tai šventė“

,,Menas yra šventė, pokytis, istorija, kultūra, tradicijos, žmonės ir daug malonumo. Jis atsiranda, kai peržengiama vidutiniškumo riba, atsiveriant naujiems horizontams. Tai yra didžiausia šventė, kuri skatina diskusijas, vyksta progresas, formuojasi kultūra, tendencijos ir kuriama istorija. Kviesiu jus pasimėgauti, pasidžiaugti, nepraleisti pro akis to, kas formuoja absoliučiai viską, kas yra mumyse ir aplinkui.

Menas atsiranda iš ambicijos ar noro sukurti neįmanomą, peržengti esamas ribas, sukurti tai, ko anksčiau nebuvo, atkreipti dėmesį į tai, kas yra išskirtinai gražu aplink mus. Kviesiu atsikvėpti ir mėgautis kartu tuo, ką turime meniško savo gyvenime, ir nebijoti plėsti ribų bei atrasti naujus horizontus.‘‘, – taip apie savo darbus ir meilę tapybai kalba menininkas Dalius Jonaitis.

Paroda eksponuojama Drobės fabrike (Drobės g. 62, Kaunas) įsikūrusioje „Mano sofa“ (4 aukštas) erdvėje nuo sausio 22 d. iki vasario 3 d. Paroda nemokama ir laukia visų lankytojų.

Platesnę informaciją rasite čia.

 

Mildos Gailiūtės personalinė paroda „Pakrantė“

Mildos Gailiūtės personalinė paroda „Pakrantė“ yra dar vienas kūrėjos stabtelėjimas jos kūrybiniame ėjime. Tapytojos pasaulis į žiūrovus visuomet prabyla tik jai būdinga vizualine energija, – per subtilų spalvinį intymumą, erdvės ir šviesos harmoniją. Save ji palieka tarsi už kadro nes dažnu atveju toks yra sumanymas. Tapybos darbais Milda rašo potyrių dienoraštį, laikydamasi jai būdingo tapybinio ritualo sekos, kuomet pasirinktas motyvas tampa personifikuotu konkrečios vietos atspindžiu. Miesto peizažuose autorė atvira, jausminga, kartais užsisvajojusi. Paveikslų tapybinis paviršius paskandinamas rūke, migloje, atsiranda tolimi horizontai kuomet atrodo, jog suliejamas dangus su žeme arba kardinaliai priešingai jauti, jog autorė savo stebėseną sustabdo ir stebi mikropasaulį, žiūri į kažką visiškai smulkaus, analizuoja detales tarsi atitrūkstant nuo konkretybės ir pasineriant į labai asmenišką buvimą.

Milda Gailiūtė (g. 1984) yra tapytoja  gyvenanti ir kurianti Kaune. 2007 metais dar studijuodama Vilniaus dailės akademijoje pradėjo dalyvauti parodose. Menininkė yra surengusi dvylika personalinių parodų. Jos darbai ekponuoti Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (2012 m.), galerijoje Meno parkas (2014 ir 2018 metais), VDA ekspozicijų salėje Titanikas (2016 m.), Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje (2014 , 2017 ir 2022 metais). Menininkės kūrinių yra įsigiję privatūs kolekcininkai iš Vokietijos, Austrijos, Kanados, Lietuvos. 2020 metais menininkės kūrinį „Gražus peizažas šalia Steinfhof ligoninės Nr.2“ (2014) įsigijo Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus. M. Gailiūtė aktyviai dalyvauja grupinėse ir tarptautinėse parodose, už kūrybą yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.  Lietuvos dailininkų sąjungos narė nuo 2013 metų.

Paroda nemokama ir eksponuojama iki sausio 31 dienos Drobės fabrike (Drobės g. 62, Kaunas) įsikūrusioje Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus galerijoje „Drobė“ (3 aukštas).

Platesnę informaciją rasite čia.