Drobės fabrikas spalio 11–12 dienomis kviečia visus smalsuosius į atvirų durų dienas!

Standartinių verslo modelių epocha eina į pabaigą. Iš kitų valstybių parsivežamos patirtys ir su naujomis kartomis kintantis mąstymo modelis keičia verslo taisykles. Inovatoriai ieško bendrų erdvių, buriasi į bendruomenes, tik Lietuvoje dar nėra daug jiems pritaikytų centrų. Tačiau Kaune yra išskirtinė vieta.

Apie Drobės fabriką girdėję daugelis, tačiau vienų atmintyje jis dar egzistuoja kaip apleistos tarpukario patalpos. Kitiems asocijuojasi su bankrutavusiomis įmonėmis. Tačiau tiesa kita – Drobės fabrikas atgimė. Jame jau būriuojasi žinomi prekių ženklai, tokie kaip: Vinted, Kilo health, Contribee, Burga, Robolabs, Breitto, Dezinfa, SPA Vilnius ir kitos įmonės.

Drobės fabrikas padeda pritraukti darbuotojus ir juos išlaikyti

Ne paslaptis, kad mūsų šalyje nemaža darbuotojų kaita ir gerų specialistų stygius. Todėl daugelis vadovų ieško išeities, kaip pritraukti norimą personalą. Šiais laikais atlygio nebepakanka. Žmonės ieško geriausių savirealizacijos galimybių, laisvės kūrybai ir nebenori jaustis sraigteliu kažkieno pelno schemoje.

Drobės fabriko įkūrėjai puikiai supranta esamą situaciją, todėl rekonstruodami istorinį pastatą orientavosi į šiuolaikinio žmogaus poreikius. Nemažos investicijos į dizaino sprendimus, pasirinktas industrinis Niujorko stilius ir laisvalaikiui pritaikytos išskirtinės erdvės – tapo magnetu įmonių vadovams ir jų komandų nariams.

Žmogų, atėjusį į darbo pokalbį ar verslo reikalais, pasitinka moderni aplinka ir akį traukiantys kūrybiniai sprendimai. Tad daug daugiau šansų sužavėti potencialius darbuotojus ar klientus, verslo partnerius.

Kodėl žinomos įmonės renkasi industrinį verslo centrą

Be minėtų originalių stiliaus ir vidaus erdvių sprendimų, čia svarbiausia vertybė – bendruomeniškumas. Dažnai organizuojami renginiai, laisvalaikio ir sporto užsiėmimai, kuriems skirta net 6000 kv. metrų. Taip pat vyksta verslo susitikimai ir nuolat vystoma bendrystė.

Įmonių komandos tarpusavyje bendrauja ir bendradarbiauja. Gimsta nauji bendri projektai. Puoselėjamas darnus tarpusavio ryšys. Sudaromos sąlygos kokybiškam darbuotojų laisvalaikiui ir organizuojama edukacinė veikla. Čia būriuojasi savo sričių specialistai – IT profesionalai, buhalteriai, kūrybininkai, menininkai, renginių organizatoriai ir kiti. Todėl, prireikus pagalbos, tereikia užsukti pas kaimynus.

Spalio 11–12 dienomis Drobės fabrike atvirų durų dienos

Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Todėl Drobės fabriko komanda atveria duris ir suteikia galimybę visiems besidomintiems ir norintiems pajusti tikrąjį šios erdvės ir bendruomenės pulsą. Šių metų spalio 11–12 dienomis Drobės fabrike, įsikūrusiame Drobės g. 62 Kaune, organizuojamos atvirų durų dienos. Organizatoriai žada gerą laiką, o jums tereikia atsinešti gerą nuotaiką.

Registracija ir informacija: https://fb.me/e/42WPRlJaq