#DROBĖSnariai. Buhalterinė magija: darbe praleidžiame daug laiko, todėl dirbti meniškose Drobės fabriko erdvėse – vienas malonumas.

Susipažinkite su Asta – įmonės „Buhalterinė magija“ įkūrėja.  Verslą vystanti jau daugiau nei vienuolika metų, praėjusiais metais Asta atidarė savo biurą būtent Drobės fabrike. Tačiau į eilinį biurą tai toli gražu nepanašu – užėjus čia pasijausti galima kaip namuose. Jaukią erdvę savo komandai sukūrusi Asta trumpame interviu pasidalino savo verslo užkulisiais, papasakojo apie išsikeltus tikslus, pasiekimus ir puoselėjamas vertybes komandoje.

Asta Staniulytė, įmonės „Buhalterinė magija“ įkūrėja.

Trumpai pristatykite savo veiklą – kuo užsiima jūsų įmonė?

Finansinė apskaita įmonėms, konsultacijos – esame ne tik buhalterinė įmonė, bet ir Jūsų finansinis patarėjas. Konsultacijos ne tk finansiniais buhalteriniais klausimais, bet ir verslo klausimais. Apskaita nuo pirminių dokumentų iki balanso ir finansinių rodiklių paskaičiavimo.

Kiek darbuotojų sudaro jūsų komandą? Ar turite bendrų tradicijų ar švenčių, kurių nepraleidžiate?

Komandoje dirbame keturios. Kolektyvas nedidelis – nors ir moteriškas, bet labai  draugiškas. Komandinis darbas yra mūsų didžiausia vertybė. Visada švenčiame mūsų profesinę šventę – antrasis gegužės penktadienis yra tituluota „Buhalterių diena“. Sugalvojame kismet paminėti šią dieną įvairiai ir skirtingai – naktinio Kauno linksmybės, teatras, ekskursijos. Kartą buvome Rygoje, kai išvyka sutapo su muziejų naktimis.

Kokie jūsų pagrindiniai įmonės tikslai? Kuo išsiskiriate nuo savo konkurentų?

Mūsų išskirtinumas – dėmesys kiekvienam klientui. Esame ne tik buhalteriai, kurie tik suveda sąskaitas ir padaro balansą. Mes esame Jūsų patarėjai ne tik mokesčių klausimais, bet ir visais buhalteriniais klausimais. Aptariame Jūsų veiklos rezultatus pasirinktu periodiškumu, informuojame apie mokesčių naujoves, gebame paskaičiuoti finansinius rodiklius. Kadangi esu  finansininko ir vadovo derinys  (virš 10 metų patirtis) turėdama patirties ir reikiamos kvalifikacijos konsultuoju  ne tik buhalteriniais,  bet ir  teikiu konsultacijas vadovamas verslo klausimais.

Kokias vertybes puoselėjate ir kokiais principais vadovaujatės dirbdami?

Mūsų darbe labai svarbus sąžiningumas, pasitikėjimas, nuoseklumas. Darbas su įstatymais ir įmonių konfidencialia informacija reikalauja tarpusavio pasitikėjimo ir tarp darbuotojų, ir tarp vadovų. Naujas finansinės apskaitos įstatymas pakeitęs ilgai galiojusi buhalterinės apskaitos  įstatymą įnešė nemažai naujovių buhalteriams, o tuo pačiu ir  daug daugiau atsakomybių įmonių vadovams. Todėl skaidrumas, vadovų informavimas, tarpusavio pasitikėjimas – mūsų darbe svarbiausi.

Kokiais įmonės pasiekimais džiaugiatės labiausiai per pastaruosius metus?

Tapome 2022 m. stipriausiais Lietuvoje – tai džiugina ir mus, ir mūsų klientus. Džiugina mūsų klientų ir įmonių vadovu pasitikėjimas mūsų įmone. Mūsų dėka (tikimės) išaugusiu vadovu finansiniu raštingumu, pasiektais tikslais, kuriuos visada yra kur tobulinti. Kolektyvo draugiškumu ir tinkamumu komandoje.

Kaip jūs vertinate savo darbuotojų indėlį į įmonės augimą ir kaip juos motyvuojate prisidėti prie bendrų tikslų siekimo?

Nepriekaištingas darbuotojų elgesys su klientais, verslo partneriais, vadovu ir bendraujant tarpusavyje – pats didžiausias indėlis mūsų įmonės augimui. Aukštos kvalifikacijos buhalterėms svarbus ne tik darbo užmokestis – bet ir aplinka, galimybė tobulėti, mandagus bendravimas, tarpusavio supratimas, neįrėmintas darbo laikas.

Kodėl savo įmonės biurui pasirinkote Drobės fabriką? Kuo šis verslo centras patraukė labiausiai?

Buhalterija yra kūryba visomis prasmėmims. Nors mano profesinė veikla ir mokslai (ekonomika, teisė, logistika, vadyba) susiję su biuro veikla, esu kūrybinga asmenybė. Man nesvetimos ir dailės studijos, ir iš hobio įkurtas „Asto De Mundo“ papuošalų prekinis ženklas. Drobė – tai nuostabi vieta kur gražiose erdvėse susipina menas ir verslas. Darbe praleidžiame daug laiko – todėl dirbti meniškose erdvėse – malonumas.