Drobės fabriko vietos pavydėti gali ir pasauliniai verslo centrai

Patogi darbo vieta matuojama ne tik atstumu nuo jūsų namų iki biuro. Tai daug daugiau – pats pastatas, jo vidus ir išorė, aplinka, vietovė, bendruomenė. Turbūt pritarsite, kad gražus kraštovaizdis ir gamta padeda atrasti ramybę įtemptoje kasdienybėje, grįžta balansas ir kūrybiškumas. Deja, bet miestuose žalumos salelių vis mažėja.

„Džiaugiamės, kad Drobės fabrikas įsikūręs šalia Panemunės šilo. Greta driekiasi puikiai išvystytas dviračių takų tinklas. Netoliese Napoleono kalnas, Kauno jachtų klubas, Pažaislio vienuolynas ir vaizdinga panorama. Visa tai patogiai pasiekiama viešuoju ir privačiu transportu, dviračiais, paspirtukais“, – pasakoja projektų vadovė Rima Čivaitė.

Galbūt kai kurie vadovai vis dar sakytų, kad personalas į darbą susirenka ne pro langus žiūrėti, o pertrauka skirta tik pavalgymui. Tačiau dauguma supranta, kad tarsi narvelyje sėdintis darbuotojas nevystys kūrybiškų idėjų, neturės motyvacijos augti ir prisidėti prie įmonės veiklos. Toks žmogus į darbą eis tik dėl atlygio ir kasmet jo motyvacija vis mažės. Ar jūs norite tokios verslo perspektyvos? Turbūt, kad ne.

 

Kaip tinkamai išnaudoti darbovietės vietą

Norint tinkamai išnaudoti vietą, reikėtų derinti darbo ir poilsio grafiką bei ugdyti darbuotojų atsakomybę. Personalas turi mokėti tinkamai išnaudoti poilsio pertraukėles, kad jos padėtų palaikyti darbingumą, kūrybiškumą ir energiją. Drobės fabriko vieta puikiai pritaikyta tokiam tikslui.

  • Ilgoji pietų pertrauka gali būti skirta pasistiprinimui ir pasivaikščiojimui gryname ore. Tai padeda palaikyti gerą savijautą.
  • Susirinkimus ir komandos stiprinimui skirtą laiką galite praleisti apsupti gražaus gamtovaizdžio.
  • Komandiniai žaidimai erdviose Drobės fabriko laisvalaikio zonose sustiprins tarpusavio ryšį. Žaisdami su kitų įmonių darbuotojais, ugdysite savo personalo vienybę ir kursite bendrystę su kitais.
  • Trumpas atokvėpio minutes žmonės gali išnaudoti poilsio zonose – pažaisti stalo tenisą, stalo futbolą ar išbandyti jėgas an balansinės lentos. O galbūt kaip tik pabūti ramiai su savimi ar pasišnekučiuoti su kitais.
  • Skatinkite darbuotojus daugiau judėti gryname ore – vaikščioti, važinėtis dviračiais, riedučiais ir pan. Fizinis aktyvumas palaiko gerą protinį darbą ir energiją.
  • Lietingomis ir šaltomis dienomis lauką galėsite iškeisti į sporto ir sveikatingumo studiją ZEN, įsikūrusią Drobės fabrike – čia vyksta įvairūs sporto užsiėmimai.

Atminkite, kuo darbuotojas labiau „užverstas“ darbais ir daug valandų prasėdi prie kompiuterio, tuo labiau kils noras žiūrėti pro langą ir švaistyti laiką. Tinkamai išnaudodami Drobės fabriko ir jos aplinkos teikiamas galimybes, palaikysite komandos motyvaciją ir darbingumą.

Daugiau nei 6000 kv. m laisvalaikio erdvių poilsiui ir renginiams, Panemunės šilo ir dviračio takų kaimynystė – tai plačios galimybės, kurių neturi pasaulio didmiesčių verslo centrai. Ar pasinaudosite jomis?

Rezervuokite vietą savo komandai greta žinomų įmonių jau dabar! Susisiekite el. paštu komercija@bri.lt ar telefonu +370 655 06675.