#DROBĖSnariai. Įmonė CONTRIBEE – lietuvių sukurta platforma, padedanti monetizuoti savo žinias

Greičiausiai CONTRIBEE vardą teko girdėti ar naudotis jų teikiamomis paslaugomis tikrai ne kartą, bet ar žinojote, kad ją įkūrė lietuviai? Sutelktinio finansavimo platforma turi jau daugiau nei 25 000 prenumeratorių ir šis skaičius auga kasdien!

Šįkart apie įmonės veiklą, Ukrainos palaikymą, siekius bei pasiekimus pakalbinome Drobės fabrike įsikūrusios įmonės CONTRIBEE vadovą ir bendraįkūrėją Gediminą Ratkevičių. 

 

Trumpai papasakokite apie savo įmonės veiklą – kuo užsiimate ir kokiais klausimais į jus galima kreiptis?

Contribee – tai platforma skirta įvairais spektro kūrėjams ir organizacijoms norint monetizuoti savo veiklą, nustatant prenumeratų įkainius ir mainais suteikiant unikalų turinį, kuris tampa matomas įsigyjant prenumeratą. Plačiau apie mus galite rasti čia.

Su kokiais didžiausiais iššūkiais jūsų įmonei teko susidurti? Ko iš to išmokote?

Plėtra į užsienio valstybes – Contribee atžvilgiu įvairūs skaitmeniniai marketingo sprendimai užsienio šalyse nekonvertavo taip, kaip buvo tikimasi. Lokali komanda mūsų atveju yra raktas į užsienio rinkas.

Verslo statistika. Pasidalinkite trimis pasiekimais, kuriai džiaugiatės ir didžiuojatės.

  1. Turime jau daugiau nei 25 000 aktyvių prenumeratorių!
  2. 2022 m. klientams padėjome surinkti virš 1 850 000 Eur! Tai netgi 6 kartus daugiau negu 2021 m.
  3. Pagrinde dirbame Lietuvoje, bet šiuo metu vykdome plėtrą į Ukrainos ir Ispanijos rinkas.

Kokiomis vertybėmis vadovaujatės dirbdami? Kokiais pasiekimas labiausiai džiaugiatės?

Daug dėmesio skiriame organizacijomis, kurios padeda Ukrainai – šioms lietuviškoms organizacijoms netaikome jokių platformos mokesčių. 

Verslo sėkmės formulė – iš ko ji susideda?

Komanda!

Kaip komandoje palaikote darbuotojų motyvaciją? Kokias tradicijas turite?

Darbuotojams suteikiamos lanksčios darbo sąlygos, dalinamės įmonės vizija bei strateginiais planais, kad visi darbuotojai suprastų ir tiesiogiai prisidėtų prie įmonės tikslų bei taptų to dalimi. 

Kada įsikūrėte Drobės fabrike ir kodėl pasirinkote šį verslo centrą? Kokius sprendimus priėmėte įkurdami biurą (kas buvo svarbiausia, kokie buvo poreikiai)?

Drobės fabrike įsikūrėme 2023 m. sausio mėn. – šį verslo centrą pasirinkome dėl čia jau dirbančių įmonių spektro bei nemokamo parkingo 🙂