#DROBĖSnariai. Įmonė BRIGHT PROJECTS: esminė komandos darnumo ir motyvacijos dalis yra emocinė gerovė ir laksti darbo aplinka

Industriniame verslo centre Drobės fabrikas jau antrus metus įsikūrusi įmonė „Bright projects“ specializuojasi edukacinių technologijų srityje ir dirba su šios srities sektoriais – mokyklomis, universitetais, mokymų centrais ir kitomis švietimo institucijomis.

Plačiau pie įmonės veiklą, pasiekimus, verslo strategiją, indėlį į darbuotojus ir komandą bei ateities siekius pasakoja „Bright projects“ vadovas Linas Kiguolis.

Kokia veikla užsiimate ir kokioje srityje specializuojatės?

Esame EdTech, WEB technologijų kūrėjai. Ne tik kuriame savo produktus palengvinti ir pagerinti edukacinių paslaugų teikimo ir administravimo kokybei, bet taip pat ir padedame surasti technologinius, programinius, individualiai pritaikytus sprendimus savo klientams.

 

Įmonės pavadinimo kilmė – kokia ji?

Įmonės pavadinimas „Šviesūs projektai“ kilęs iš mūsų vizijos ir tikslų. „Šviesūs“ simbolizuoja šviesą, naujoves, progresą, o „projektai“ atspindi mūsų veiklos pobūdį – kurti ir įgyvendinti inovatyvius projektus. Taip siekiame parodyti, kad mūsų veikla yra skirta kurti ryškią, šviesią ateitį ne tik EdTech srityje, bet ir kituose projektuose, kurių vizija atitinka mūsų.

 

Kokiomis vertybėmis vadovaujatės dirbdami? Kiek žmonių sudaro Jūsų komandą?

Dirbdami mes vadovaujamės keliomis svarbiausiomis vertybėmis. Pirmiausia, mums labai svarbu, kad mūsų projektai būtų vertingi visuomenei ir turėtų teigiamą poveikį, prisidėtų prie šviesios ateities. Taip pat, vertiname kūrybiškumą ir inovacijas, siekiame nuolat tobulėti ir būti naujausių technologijų ir metodų priešakyje, kad galėtume kurti efektyvius ir inovatyvius įrankius.

Šiuo metu komandoje yra 11 labai motyvuotų ir inovatyvių savo srities profesionalų.

Kokiais pasiekimais labiausiai džiaugiatės?

Mūsų komanda turi gilias žinias EdTech srityje, taip pat, didelę WEB technologijų patirtį. Mūsų įmonė dirba su įvairiais edukacijos sektoriaus dalyviais, įskaitant mokyklas, universitetus, mokymo centrus ir kitus švietimo institucijas.

Kaip skatinate ir palaikote darbuotojų motyvaciją, tobulėjimą?

Esminė mūsų komandos darnumo ir motyvacijos dalis yra komandos narių emocinė gerovė ir lanksti, rūpestinga darbo aplinka. Skatiname kiekvieną dirbti ir mokytis pagal savo produktyvumo ritmą, vedame asmeninius  pokalbius, kad galėtume individualiai suteikti sąlygas ir priemones tobulėjimui, palaikome nuoširdžią ir atvirtą komunikaciją, bendradarbiavimą ir informacijos keitimąsi tarp komandos narių.

Kokie įmonės planai artimiausiems metams?

Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų yra plėtoti ir tobulinti esamus produktus bei paslaugas. Mes nuolat klausomės mūsų klientų poreikių ir grįžtamojo ryšio, siekdami patobulinti savo produktų funkcionalumą ir pritaikyti juos prie naujausių edukacijos rinkos tendencijų. Be to, mes planuojame plėsti savo klientų ratą ir pasiekti naujas rinkas, įgyvendinti partnerystes su švietimo institucijomis ir organizacijomis tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygiu.

Taip pat, siekiame ne tik pritraukti naujus klientus, pasiūlydami jiems aukštos kokybės paslaugas, bet ir stiprinti mūsų komandą, pritraukti talentingus ir motyvuotus žmones, kurie prisidėtų prie mūsų įmonės augimo.

Kokie strateginiai tikslai ar veiksmai padėjome įmonei  sėkmingai augti? Kokių iššūkių turėjote ir kaip sekėsi su jais susidoroti?

Strategiškai siekėme aukštos produktų ir paslaugų kokybės, nuolat gerinom klientų patirtį, būtent tai įmonei padėjo organiškai augti. Žinoma, kad tai nevyko be iššūkių, o didžiausias – išteklių valdymas. Su augančia klientų baze ir didėjančiais užsakymais, turėjome tinkamai valdyti resursus, kad galėtume išlaikyti aukštą darbo efektyvumą ir paslaugų kokybę.

Koks pagrindinis kriterijus buvo renkantis erdvę biurui? Kas paskatino įsirengti biurą Drobės fabrike?

Pagrindinis kriterijus renkantis erdvę buvo lankstus požiūris į erdvės naudojimą. Ypač po Covid laikotarpio – žmogiškas požiūris į bendrą erdvės naudojimą, galimybę ją įsirengti pagal savo poreikius, lankstų požiūrį į nuomotojus ir jų problemas.