#DROBĖSnariai. SUNDAY loftas: norime, kad klientai mūsų studijoje jaustųsi kaip namuose

Renginių verslas nuolat keičiasi ir prisitaiko prie rinkos poreikių. Dažnai klientams nebeužtenka paprastos vietos, o norisi kaip tik įdomios, išskirtinės erdvės šventėms, mokymams ar kitoms veikloms. Šeimos renginių verslą Drobės fabrike sukūrę Justinas ir Roberta sako, jog Sun.day loftas ir yra ta studija, kurioje galima jaukiai ir nestandartiškai praleisti šeimos ar darbo kolektyvo laiką.

Apie studijos veiklą, įsimintiniausią organizuotą renginį, ateities planus ir viziją pakalbinome renginių studijos įkūrėją Robertą Sruoginienę.

 

Kokia jūsų studijos veikla? Kas į jus dažniausiai kreipiasi?

Studijos veikla labai plati, tačiau dažniausiai į mus besikreipiantys klientai ieško vietos savo šventėms. Jas dažniausiai ir organizuojame – gimtadieniai, vestuvės, mergvakariai, įmonių vakarėliai, kūrybiniai užsiėmimai. Turime kelis fotografus, kurie labai pamėgo mūsų studiją fotosesijoms. Verslams, kuriems pabodę konferencijų centrai siūlome seminarus bei strategines sesijas rengti pas mus. Klientų atsiliepimai byloja, kad tokioje jaukioje aplinkoje idėjos pačios ateina į galvą. Ir čia tik keletas veiklų kurias galima vykdyti studijoje – kviečiu užeiti į mūsų internetinę svetainę ir galbūt greitu metu susitiksime! Kviečiu susipažinti: https://sundayloftas.lt/

Sunday lofto įkūrėjai Justinas ir Roberta Sruoginiai

Kaip gimė idėja sukurti tokį pavadinimą – Sunday loftas?

Turėjome per labai trumpą laiką sugalvoti pavadinimą studiją mate tik vieną kartą. Sėdome su Justinu prie stalo ir dėliojome mintis, kokius jausmus mums sukėlė tas vienas kartas. Tądien studijoje skaisčiai švietė saulė, vėjas lenvai pleveno užuolaidas, buvo sekmadienis. Ramybė, šiluma, jaukumas. Taip paprastai sujungus visus tuos jausmus ir gimė šis junginys.

Kur semiatės įkvėpimo kūrybai, interjerui, veikloms?

Viskas vyksta savaime, kartais net ant paprastos servetėlės pamatytas raštas įkvepia stalo dekoro idėjai. Įkvėpimas ateina iš aplinkos, žmonių. Dažnai patys klientai turi idėjų ir norų, o jas įgyvendinant gimsta kažkas naujo, ką panaudoji ir ateityje. Veiklų vedlys dažniausiai būna Justinas – jo galvoje visada verda kokia nors nauja verslo strategija. Čia ir didžiausias šeimos verslo pliusas – net ir namuose mes diskutuojame, strateguojame, tad taip ir gimsta įvairios idėjos.

Kuo jūsų studija skiriasi nuo kitų? Koks jūsų išskirtinumas?

Mūsų tikslas, kad klientai studijoje jaustųsi kaip savo namuose. Atsipalaidavę, ramūs, neįpareigoti. Tam sukūrėme jaukią poilsio zoną prie židinio, kad švenčių dalyviai akimirkai galėtų tiesiog atsiriboti, ramiai pabūti. Studijoje gaunate privatumą kaip ir savo namuose.

Kokios svarbiausios savybės ar įgūdžiai reikalingi sėkmingai veiklai renginių organizavimo srityje?

Svarbiausia žinoma yra pašaukimas, kaip ir bet kokiame kitame darbe. Bedravimas su žmonėmis turi teikti malonumą. Tiek ir teturėjau kurdama Sun.day loftą, visas kitas žinias man davė Justinas, kurias sukaupė dirbdamas renginių vedėju jau daug metų. Pamenu kai patį pirmą kartą prisistačiau kaip Sun.day loftas šeimininkė, sakiau „kai tavo vyras taip drąsiai neria į visas gyvenimo siūlomas avantiūras , tau belieka tik viena – nerti iš paskos“. Svarbiausia yra nebijoti, surizikuoti. Nežinau ar ęsame sėkmingi, ar ne, tačiau labai džiaugiamės tuo, ką veikiame. Niekada neriečiu nosies, nesijaučiu ypatingesnė prieš kitus, nuoširdžiai stengiuosi įgyvendinti visas klientų idėjas o ypatingi ęsame mes visi.

 

Kokį įsimintiniausią renginį teko organizuoti? Galbūt turite įdomią istoriją, kuria norėtumėte pasidalinti?

Ko gero labiausiai įsimintinos liko pačios pirmos vestuvės studijoje. Kadangi vyras yra renginių vedėjas ir dažnai veda vestuves, jaučiausi šiek tiek kaip prieš egzaminą ar kaip pirmąją darbo dieną. Visa šeima buvo pakelta ant kojų ir sulaikę kvėpavimą laukė sugrįštant jaunųjų. Nors ir puikiai mokėjau viską maskuoti, bet jaučiau tikrai labai didelę įtampą, atrodė taip baisu, kad pirmas blynas visada būna pasvilęs, o ši diena tai porai yra tokia vienintelė gyvenime. Galiausiai viskas buvo tobula, bet kol tuo neįsitikinau, buvo akimirkų kada jaučiausi tuoj nualpsianti.

Kokie yra jūsų planai ir vizija ateinantiems metams?

Atnaujinsime interjerą, praplėsime siūlomų veiklų sarašą, parengsime klientams katalogą apie siūlomas veiklas studijoje. Ateityje turime ir plėtros vizijų bei daug naujų pasiūlymų kitiems verslams.

Kokie buvo pagrindiniai kriterijai renkantis patalpas studijos nuomai? Kodėl pasirinkote Drobės fabriką?

Drobės istorija yra unikali, nei vienas naujai pastatytas verslo centras nebus toks įdomus kaip pastatas su istorija. Unikalumas ir išskirtinumas pavergė mūsų širdis, todėl ir esame čia.