#DROBĖSnariai. Įmonė ROBOLABS – išmani buhalterija neatsiejama nuo šiuolaikiško verslo

Buhalterinės apskaitos realiu laiku – taip save pristato Drobės fabrike įsikūrę RoboLabs. Antrus metus Drobės fabrike skaičiuojanti komanda čia dirba be sienų – biurą įkūrė atviro biuro principu.

Plačiau apie RoboLabs veiklą, jos išskirtinumą bei komandą papasakojo RoboLabs regiono vadovė Ingrida Vasiliauskienė.

Įmonės veikla – kokia ji? Kokias paslaugas teikiate ir kas gali naudotis jūsų teikiamomis paslaugomis?

RoboLabs yra naujos kartos buhalterinės paslaugos ir teikia šiuolaikiškas buhalterines, dokumentų apdorojimo ir verslo analitikos paslaugas visoje Lietuvoje mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms. RoboLabs pilnai atlieka visą buhalterinį darbą naudojant programinę įrangą ir gyvą buhalterį. Jau daugiau nei 1000 veržlių įmonių savo apskaitą patikėjo profesionaliai RoboLabs komandai. Plačiau apie mus galite rasti čia.

Kuo skiriatės nuo įprastų buhalterinių įmonių? Koks Jūsų unikalumas?

RoboLabs nuo tradicinės buhalterijos skiriasi tuo, kad viskas yra skaitmenizuota ir vyksta elektroniniu būdu – įmonėje nerasite jokių segtuvų  su popieriniais dokumentais. Tam RoboLabs naudoja dirbtinį intelektą, kuris nuskaito skirtingų formatų dokumentus.

Kokia buvo veiklos pradžia – kaip kilo idėja pradėti šį verslą, kiek žmonių buvo įmonės veiklos pradžioje ir kiek yra dabar? Kokiuose miestuose dirbate/ turite savo biurus?

RoboLabs kompanija 2023.04.01 šventė 7 metų gimtadienį. Per tą laiką tikrai užaugome tiek kaip kompanija, tiek klientų atžvilgiu. Pradėjome mažoje komandoje ir sparčiai augome, šiuo metu turime apie 90 darbuotojų. Mūsų ofisai yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Komandos narių paieška – kas svarbiausia renkantis darbuotojus, kur jų ieškote? Kaip padedate jiems įsilieti į įmonę?

Kadangi tai šiuolaikiškos buhalterijos paslaugų įmonė, ieškome inovatyvių, mėgstančių naujoves bei savo profesijos profesionalų žmonių. Profesionalumas, patirtis yra svarbu, bet ne ką mažiau svarbu yra ir komandiškumas, draugystė, bendras požiūris į klientą ir ne tik. Kandidato akys turi degti noru – tai labai jaučiama 🙂

Nuolatiniai mokymai, pagalba yra tai, ką pas mus atėjęs gauna darbuotojas. Bet taip pat mes labai vertiname savo ilgamečius darbuotojus, suteikdami jiems visas įmanomas galimybes augti ir įmonėje jaustis komfortiškai.

Įprasta jūsų komandos darbo diena – kokia ji?

Ji įprasta kaip manau pas visus. Pas buhalterius taip jau yra, kad svarbus sezonas. Nuo metų pradžios iki vasaros esame labai užimti ir kartais retai pakeliame galvą nuo kompiuterio, o vasarą esame laisvesni, galime atsikvėpti ir pasidaryti kavos pertraukėlę. Bet visur bandome rasti balansą, kad tiek klientui tiek darbuotojui būtų gerai.

Kaip įmonėje sekasi išlaikyti darbo ir laisvalaikio balansą? Kaip skatinate darbuotojus rūpintis savo sveikata, galbūt siūlote papildomas naudas?

Įvairūs mokymai, teambildingai, aktyvus laisvalaikis – neatsiejama mūsų komandos dalis. Visada sugalvojame kažką naujo, kad visiems būtų gerai.

Kaip apibūdintumėte savo komandą? Ar turite tradicinių švenčių, komandos formavimo veiklų?

Komanda yra moteriška. Bet tradicijų bei švenčių nepraleidžiame! Gimtadieniai, teambildingai, įmonės renginiai, bendras laisvalaikis.

Kokie buvo įmonės kriterijai renkantis biurą? Kas labiausiai patinka Drobės fabrike?

Norėjome, kad būtų erdvu, jauku, visos tilptume, būtų aikštelė pasistatyti mašinoms, būtų draugiški kaimynai 😊 Pagal tokius kriterijus ir pasirinkome Drobės fabriką.