#DROBĖSnariai. Įmonė RIMTI – vieni pirmųjų įkūrusių biurą Drobės fabrike

Drobės fabrike savo biurą įkūrusi ir į šį verslo centrą atėjusi viena pirmųjų įmonės „Rimti“ komanda šiame verslo centre skaičiuoja jau trečius metus. Visuomet su šypsena svečius pasitinkantys komandos nariai, kaip patys sako, dirba rimtai, bet gyvenime vadovaujasi geros nuotaikos filosofija.

Pakalbinome „Rimti“ partnerį Povilą Mastauką apie įmonės veiklą bei tradicijas, verslo pradžią ir kas buvo svarbiausia įsirengiant savo biurą.

Trumpai papasakokite apie savo įmonės veiklą – kuo užsiimate ir kokiais klausimais į jus galima kreiptis?

Užsiimame skaitmeninių produktų kūrimu: konsultavimas, auditas, dizainas, programavimas. Į mus drąsiai galima kreiptis kuomet norite skaitmenizuoti savo verslo procesus, susikurti naują internetinį tinklapį ar mobilią aplikaciją. Padedame klientams tikslingai ir efektyviai vystyti projektą nuo pirminės idėjos iki realizavimo. Didžiuojamės savo procesais ir komandos patirtimi, tad visad sulaukiame rekomendacijų ir įvertinimo. Kviečiame visus, kurie savo versle turi skaitmeninių iššūkių užeiti į svečius ir susipažinti!
Apie mus plačiau galite rasti čia.

 

Kaip apibūdintumėte savo veiklos pradžią – kokia ji buvo? Kokias pamokas išmokote ir ką patartumėte pradedantiesiems verslininkams?

Kaip ir daugumai, kelias buvo gana vingiuotas, teko nemažai padirbėti iki tol kol galėjome išsigryninti ir įprasminti savo kuriamas pridėtines vertes, surasti savo klientą ir žinoma suburti aplink save bendraminčių komandą. Pamokų tikrai buvo įvairiausių, tačiau didžiausia pamoka, kurią išmokome buvo gana paprasta – ilgalaikis požiūris. Kurdami ir vystydami ilgalaikius sprendimus itin smarkiai prisidedame prie kliento tikslų, taip galime ne tik vystyti svarbius projektus bet tapti artimais verslo partneriais. 

 

Kiek žmonių sudaro jūsų komandą? Kaip su komanda leidžiate pertraukas ir kokias šventes mėgstate švęsti labiausiai?

Esame septyniese. Dalis komandos dirba nuotoliu, tad pertraukas kartu leidžiame tik tuomet, kuomet darbuojamės biure. Kai taip nutinka, stengiamės pietauti kartu, pasikalbėti ne apie darbus, palaikyti artimus santykius. Turime tradiciją kasmet vykti darbostogų prie jūros ar ežerų, švęsti vasarą ofiso terasoje bei kartu pakalėdoti.

Mato Vaišnoro nuotr.

Kokie kriterijai buvo svarbiausi įsirenginėjant savo biurą Drobės fabrike? Kokius sprendimus priėmėte įsirengiant patalpą?

Įsirenginėjant norėjome sukurti draugišką, namų stiliaus atmosferą, tad ofise rasite nemažai žalumos, jaukių detalių, smiginio lentą, terasą su lauko baldais. Žinoma visą biuro interjerą itin papildo bendros Drobės erdvės, industriniai koridoriai. Visos erdvės tapo mums kaip antrieji namai, jaučiamės čia itin komfortabiliai.

Mato Vaišnoro nuotr.

Kodėl pasirinkote būtent Drobės fabriką, kas čia labiausiai patinka?

Pasirinkti Drobę paskatino šauni vizija ir idėja. Norime palaikyti senų pastatų pritaikymą naujam gyvenimui, šiuolaikiniams poreikiams, tad mielai prisidėjome prie iniciatyvos ir esame kartu su Drobe nuo pirmųjų dienų – esame pirmieji Drobės fabriko nuomininkai.

Mato Vaišnoro nuotr.