„Vinted“ atidarė naują biurą Kaune – pasirinko industrinį verslo centrą „Drobės fabrikas“

Ar žinojote, kad „Vinted“ jungia net 75 milijonų žmonių bendruomenę? Jų biurai įsikūrę ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Neseniai šiam prekės ženklui atstovaujanti komanda atvėrė naują biurą ir Kaune – tam pasirinko industrinį verslo ir kūrybos centrą „Drobės fabrikas“.

„Vinted“, dažnai vadinamas pirmuoju Lietuvos vienaragiu, prioritetą teikė industrinėms ir atnaujintoms erdvėms, kuriose komanda jaustųsi laisvai ir išlaikytų savo kūrybiškumą, vienybę. Matydami atnaujintus „Drobės fabriko“ erdvių sprendimus ir veiklos koncepciją, nusprendė pasitikėti ir įsilieti į besiplečiančią jo bendruomenę.

Kodėl „Vinted“ išsirinko „Drobės fabriką“

„Gerai suprantame „Vinted“ tikslus ir džiaugiamės, kad „Drobės fabrikas“ atitinka jų keliamus reikalavimus. Mus vienija panašūs tikslai – bendruomeniškumas, tvarumas ir bendros gerovės kūrimas per naują verslo modelį,“ – pasakoja „Drobės fabriko“ projektų vadovė Rima Čivaitė.

Industriniame verslo centre jau būriuojasi Lietuvoje ir pasaulyje žinomi prekių ženklai, tarp jų ir startuoliai. Atnaujinant apleistas patalpas, didžiausias dėmesys buvo sutelktas į efektyvų erdvių panaudojimą, kad jos atitiktų šiuolaikinio žmogaus mąstymą ir poreikius, išsiskirtų kuriama aplinka ir išeitų iš įprastų biuro erdvių rėmų. Todėl net 6000 kv. m skirti laisvalaikiui – bendriems verslo bendruomenės užsiėmimams, susibūrimams, renginiams, sportui, mokymams ir konferencijoms.

Akį traukiantys dizaino sprendimai, biurams pritaikytos patalpos ir bendros erdvės – tai idėja, sukurti patogias darbo sąlygas, auginti bendruomenę ir palaikyti tvarumą.

Pasak „Vinted“ atstovų, visas šis kompleksas patraukė jų dėmesį ir atitiko jų vertybes bei keliamus reikalavimus.

„Drobės fabriko“ durys atviros lankytojams ir įmonėms, savarankiškai dirbantiems žmonėms, ieškantiems vietos biurui.

O5A0451

Image 2 of 9