7 priežastys verslą kurti industriniame verslo centre DROBĖS FABRIKAS

Išsirinkti tinkamą vietą verslo vystymui – svarbi ir dažnai nemažai laiko reikalaujanti užduotis. Siekdami palengvinti apsisprendimą, pateiksime septynias priežastis, kodėl įmonės renkasi Drobės fabriką.

„Šiais laikais pagrindiniai vertinimo ir pasirinkimo kriterijai – ne tik kaina, vieta ir plotas. Ne mažiau svarbi aplinka ir bendruomenė. Užsienyje jau gana seniai itin vertinami kūrybiškumą ir bendradarbiavimą skatinantys verslo centrai“, – tikina Drobės fabriko projektų vadovė Rima Čivaitė.

Vienas lauke – ne karys

Dabar labai daug laisvai samdomų darbuotojų, savo sričių specialistų – menininkų, programuotojų, dizainerių, konsultantų ir t. t. Dauguma jų dirba namuose, bet dalis pavargo nuo buities ir atsiskyrimo. Jeigu specialistas rinksis paprastas, nedideles patalpas, kur yra tik biurai, vis tiek jausis vienišas ir atsiskyręs. Geriausiu atveju nueis kartu su kaimynais kažkur papietauti.

Drobės fabrikas – tai verslo bendruomenėms pritaikytos erdvės, kuriose nesijausite atskirti ir vieniši. Priešingai, galėsite ne tik kartu leisti laisvalaikį, bet ir kurti bendrus projektus, tapti vieni kitų klientais. 

Jau dabar čia aktyviai vystoma bendrystė ir nauji projektai. Susiformavusi bendruomenė nuolat plečiasi ir noriai priima visus prisijungiančius prie Drobės fabriko šeimos. 

Būkite tarp stipriausių

Žinot, kokia sėkmingų verslų paslaptis? Kūrybiškumas, lankstumas, inovatyvumas ir bendrystė. Kadangi šias vertybes puoselėja ir Drobės fabriko kūrėjai, industrinį verslo centrą renkasi vienos žinomiausių ir perspektyviausių įmonių. Tarp jų yra Kilo health, Contribee, Breitto, greitu metu prisijungs ir Vinted komanda. 

Taip pat čia įsikūrę ir fotografai, renginių organizatoriai, buhalterijos įmonės, mokymų studijos. Todėl drąsiai galime teigti, kad dirbdami tarp stipriausių, norėsite ir patys drąsiai augti. 

 

Leiskite laisvalaikį turiningai

Greičiausiai pritarsite, kad efektyvus darbas priklauso nuo tinkamo poilsio. Ir turbūt pripažinsite, kad betikslis „scrolinimas“ socialiniuose tinkluose – ne pats geriausias laisvalaikio būdas. 

Drobės fabrike žmonės renkasi įvairius bendrus lavinančius žaidimus, sportuoja, ilsisi ir bendrauja bendrose erdvėse, kavinėje. Po tokių pertraukų galvoje sukasi kur kas daugiau naujų idėjų.  

Čia daugiau nei 6000 kv. m laisvalaikio erdvių poilsiui ir renginiams!

Meniškos ir didelės erdvės

Kas labiau rytais motyvuoja keliauti į darbą – ten pasitinkančios niūrios, pilkos sienos ar paveikslai, modernus dizainas ir koridoriuose sutinkami draugiški veidai? Jūsų atsakymą jau girdime. 

Industrinis verslo centras Drobės fabrikas kurtas vadovaujantis Niujorko stiliumi. Jo erdvėse modernus interjeras, išsaugotos istorinės detalės, meno dirbiniai ir kūrybiška aplinka. 

 

Nemokama vieta jūsų automobiliui

Jums nereikės kas kartą nerimauti dėl vietos stovėjimo aikštelėje, nes čia visada rasite, kur pasistatyti automobilį. Jei turite elektromobilį, aikštelėje rasite net šešias įkrovimo stoteles.

Ypatinga vieta

Paprastas susisiekimas viešuoju transportu. Taip pat galite atvykti paspirtuku ar dviračiu. Be to, Žemieji Šančiai jau lyginami su Vilniaus Užupiu. Netoliese Panemunės šilas, Kauno jachtų klubas, Pažaislio vienuolynas, todėl kada panorėsite, per laisvą valandėlę galėsite nuvykti ir parke pasivaikščioti.

Nemokami užsiėmimai

Edukaciniai ir kūrybiniai užsiėmimai, mokymai, renginiai – dauguma jų nemokami. Todėl tikrai nenuobodžiausite, net po darbų nenorėsite skubėti namo, juk čia tiek įdomios veiklos!

Atvykite ir susipažinkite su Drobės fabriko erdvėmis – rezervuokite laiką tel. +370 655 06675 arba el. p. komercija@bri.lt