#DROBĖSnariai. UZE academy: apvažiavome beveik visą Kauną ir pamačius Drobės patalpas supratome, jog tai yra ta vieta, kurioje norisi kurti

Tęsiame rubriką #DROBĖSnariai ir šįkart norime supažindinti su Drobės fabrike mokymų akademiją įkūrusius Giedrę ir Roką Ūzais. Prieš keletą mėnesių prie Drobės fabriko verslo bendruomenės prisijungusi UZE academy sulaukia ne tik norinčių tobulintis specialistų iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Plačiau apie nišinį verslą, patalpų paieškas ir komandą pasakoja UZE academy bendraįkūrėja gyd. odontologė Giedrė Ūzė

 

Trumpai pristatykite savo įmonės veiklą – kokia ji?

UZE academy – tai ne tik akademija, tai filosofija ir bendruomenė, kuri turi vieną bendrą tikslą – tobulėjimą odontologijos srityje. Mes tikime mokslu grįsta odontologija, kuri yra paremta Hipokrato priesaika, todėl organizuojame aukščiausio lygio kursus, seminarus, konferencijas ir kongresus odontologijos specialistams. Į mūsų akademiją kursų/paskaitų vesti atvyksta ne tik garsiausi Lietuvos specialistai, bet ir gydytojai iš viso pasaulio.

Mūsų siekiamybė – suteikti aukščiausio lygio žinias, kurių pritaikymas padės pasiekti norimus rezultatus ir džiaugtis paciento šypsena ir specialistui jausti vidinę pilnatvę. Plačiau apie mus: https://uzeacademy.com/

 

UZE academy įkūrėjai Giedrė ir Rokas Ūzai

Kaip kilo idėja pradėti šį verslą, kas paskatino kurti būtent mokymų akademiją?

Odontologija yra be galo plati sritis, todėl specialistai nuolat turi tobulintis ir gilinti žinias. UZE academy bendraįkūrėja yra gyd. odontologė Giedrė Ūzė, todėl jos viena iš svajonių buvo įkurti mokymų centrą, kuriame specialistai jaustųsi laisvai, norėtų tobulėti ir siekti naujų aukštumų.

 

Dirbate ne tik su Lietuvos, bet ir viso pasaulio odontologijos srities profesionalais. Kaip pavyko užmegzti tarptautinius ryšius ir bendradarbiavimą?

UZE academy bendraįkūrėja gyd. odontologė Giedrė Ūzė, kuri aktyviai skaito paskaitas ir veda kursus, todėl turi daug tarptautinių ryšių ir kontaktų, tad šioje vietoje yra pakankamai lengva bendradarbiauti su užsienio lektoriais.

 

Kiek žmonių sudaro jūsų komandą, kokiomis vertybėmis vadovaujatės dirbdami?

Mūsų komandoje yra penki žmonės: du akademijos įkūrėjai, fotografė, videografas ir grafikos dizainerė. Mes stengiamės dirbti taip, kad visų pirma būtų gera ir smagu mums patiems. 

Mokymų akademiją įkūrėte Drobės fabrike. Kas paskatino pasirinkti būtent šį industrinį verslo centrą? Kas čia labiausiai patinka?

Apvažiavome beveik visą Kauną ir pamačius Drobės patalpas abu susižvalgėme ir supratome, jog tai yra ta vieta, kurioje norisi kurti, mokytis, tobulėti ir suvienyti odontologijos specialistus. Taip pat patinka pastato ir patalptų išskirtinumas, nes mūsų akademija kardinaliai skiriasi nuo kitų mokymų centrų. Taip pat mums ypatingai svarbi švara ir estetika, kuria labai rūpinasi Drobės kolektyvas, todėl tai yra ideali vieta vykdyti akademijos veiklą.