Drobės fabrikas – naujas startuolių inkubatorius Kaune

Galvoje kirba novatoriškos idėjos? Jau žengiate pirmuosius veiklos žingsnius? Drobės fabrikas – tai naujas startuolių inkubatorius Kaune. Čia įsikūrę sveikatos srities inovacijų vystytojai „Kilo health“, sutelktinės paramos platformos „Contribee“ komanda ir netrukus savo biurą atsidarys ir pirmasis Lietuvos vienaragis – įmonė „Vinted“.

„Startuoliams ypatingai aktualu aplinka ir palaikymas. Jų originalioms idėjoms prasiskirti ir įsitvirtinti rinkoje nėra paprasta. Suprasdami, kiek tokioms komandoms svarbi bendruomenė ir kūrybiška aplinka, Drobės fabriko aplinką ir jo veiklą adaptavome startuoliams. Sukūrėme modernų inkubatorių, kur kiekvienas, vos pradedantis ar jau pažengęs, verslas galėtų sėkmingai augti ir plėstis“, – pasakoja projektų vadovė Rima Čivaitė.

Vasaros pradžioje Drobės fabrike praūžęs Kauno startuolių susitikimas dar kartą patvirtino, kad tokiems novatoriams svarbu kurti bendrystę, kartu ieškoti naujų sprendimų ir generuoti naujas, kūrybiškas idėjas. Tai jų veiklos variklis.

Užsidarius standartiniame biure tarp tradicinių veiklų kaimynų nebūtų lengva. Jų patirtis ir veikimo strategijos šiek tiek skiriasi. Startuoliai ieško nestandartinių galimybių ir mina rinkoje naujus takus, o įprastiniai verslai juda pramintais keliais. Todėl suprasti vieni kitus ne visada būtų lengva. Žinoma, verslo vilkų patarimai taip pat labai svarbūs, tik juos reikėtų adaptuoti savo veiklos modeliui.

Drobės fabrike būsite apsupti ne tik modernių idėjų atstovų, bet ir žinomų verslų komandų. Bendraudami rasite vis naujus požiūrio kampus ir sprendimus.

 

Kodėl startuoliai renkasi Drobės fabriką?

  • Pagrindinė patalpų nuomos Drobės fabrike priežastis – nuolat auganti verslių ir novatoriškų žmonių bendruomenė.
  • Moderni, erdvi, Niujorko stiliaus aplinka – tikras įkvėpimo šaltinis.
  • Daugiau nei 6000 kv. m laisvalaikio erdvių poilsiui ir renginiams – puikiai pritaikyta bendruomenės plėtrai ir palaikymui.
  • Trys skirtingos susitikimų, susirinkimų erdvės.
  • Komfortiškos ir jaukios biurų patalpos. Jei pageidausite, padėsime įsirengti.

Išnaudodami visas suteiktas galimybes, daug lengviau galėsite įsitvirtinti ir plėtoti verslą. Kuo daugiau bendrausite, įsiklausysite į sėkmingų veiklų atstovų patarimus, aktyviai reprezentuosite savo produktus ar paslaugas, tuo stabiliau įsitvirtinsite rinkoje ir pritrauksite investuotojus.

Susidomėjote? Laukiame jūsų klausimų el. paštu komercija@bri.lt ir telefonu +370 655 06675. Susitikime Drobės g. 62, Kaune.