Kai biuras nėra tik sienos. Svarbiausia – supanti bendruomenė ir galimybė įgyvendinti savo sprendimus

„Šiuolaikiniai biurai nėra vien tik sienos. Tai pirmiausia – juose dirbantys žmonės, kurie su savimi atsineša individualius pomėgius ir gyvenimo būdą“, – teigia Drobės fabriko projektų vadovė Rima Čivaitė. Pasak jos, Žemuosiuose Šančiuose atgimstantis legendinis Drobės fabrikas yra vieta, kurioje gali susitikti bendraminčiai, kurtis verslo bendruomenės ir kartu auginti savo potencialą.

Tarpusavio bendradarbiavimo galimybės

Ar kada pagalvojote, jog verslai gali tarpusavyje ne konkuruoti, o bendradarbiauti? Kartu atrasti, kurti, dalintis idėjomis ir ateities perspektyvomis. Visa tai tikrai įmanoma. Ir visa tai išties vyksta Drobės fabriko

patalpose.

Drobės fabrike įsikūrusi nuolat auganti verslo bendruomenė kartu ne tik leidžia laisvas nuo darbų akimirkas, bet ir suteikia vieni kitiems galimybę plėstis, palaikyti profesinius ryšius, augti, atrasti naujų verslo partnerių, dalintis žiniomis bei patirtimi.

Šis analogų neturintis pastatas apjungia emocinę ir fizinę darbuotojų sveikatą, nes čia galima:

    – į darbą ateiti kartu su mylimu augintiniu;

    – lankytis ar patiems organizuoti kultūrinius renginius, dalykinius susitikimus;

    – surengti įsimintiniausius įmonės vakarėlius;

    – atsipūsti daugiau nei 6000 kv. m ploto laisvalaikio erdvėse;

    – generuoti naujausias idėjas ir jas įgyvendinti kartu su kolegomis ir bendraminčiais;

    – susikurti biurą pagal savo norus ir poreikius.

Tvaraus verslo ekosistema

Drobės fabrikas sėkmingai įkūnija tvarumo idėją, kai buvęs senas pastatas nenugriaunamas, bet pertvarkomas į erdves skirtas biurams, kavinėms, studijoms, galerijoms. Kaip tik dėl to čia kuriasi tvaraus verslo ekosistema“, – mintimis dalinasi Rima Čivaitė.

O kas yra tvarumas versle? Tai – atsakomybė aplinkai, darbuotojams, klientams, tiekėjams, investuotojams ir visuomenei. Toks verslas nesiekia naudos bet kokia kaina, kadangi paiso visų išvardintų kriterijų.

Visa Drobės fabriko aplinka orientuota į čia dirbančius žmones – jų pozityvų mąstymą, įkvepiančią atmosferą bei motyvaciją. Organizuojami uždari ir atviri renginiai, siekiant susipažinti vieniems su kitais. „Galima sakyti, kad Drobės fabriko bendruomenės šūkis – „Gyvenkime ir dirbkime be sienų!“. Tai labai džiugina, nes toks požiūris skatina naujas verslo idėjas“, – patirtimi džiaugiasi R. Čivaitė.

Drobė – tai fabrikas jūsų kūrybai

Galima teigti, kad šis pastatas būtent ir yra tarsi drobė tvaraus verslo kūrimui. Naujiems išskirtiniams potėpiams ir ryškioms spalvoms.

    – Puiki lokacija leidžia lengvai pasiekti darbo vietą tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu, paspirtuku ar dviračiu.

    – Darbo erdvės orientuotos į darbuotojų patogumą, poreikius ir sveikatą.

    – Kultūros renginiai skirti naujoms idėjoms ir pažintims megzti, padeda palaikyti nestojantį miesto gyvenimo ritmą.

    – Laisvalaikio erdvės skirtos dirbančiųjų motyvacijai pakelti ir darbo našumui.

    – Auganti verslo bendruomenė neleidžia nuleisti rankų ir pasiduoti, palaikydama nuolatinį pulsavimą ir apsikeitimą idėjomis.

Taigi senasis Drobės fabrikas nėra tik sienos. Čia gyvena, veikia ir kuria daugybė įmonių, kurios nežino kas yra konkurencija, kurios atranda tarpusavio bendradarbiavimo galimybes ir augina tvarų verslą. Ir jūs galite prisijungti prie šios bendruomenės. Drobės fabrikas gali tapti naujais jūsų komandos namais. Susikurkite savo darbo vietą pagal savo norus.  

Jei šiuo metu ieškote naujos vietos savo verslui, o gal naujų idėjų arba darbuotojų kūrybiškumui ir produktyvumui draugiškos aplinkos, kviečiame susisiekti ir atvykti apžiūrėti Drobės fabriko erdvių.