#DROBĖSnariai. Akvilė Kaženauskė: pati dėl savo kūno “nesiklausymo” turėjau perdegimą

Akvilė Kaženauskė, jaukioje In Flow studijoje įsikūrusioje trečiame Drobės aukšte, 311-oje erdvėje veda jogos užsiėmimus moterims ir kviečia šiuo laišku atkreipti dėmesį į kūno poreikius aktyvumui!

Kodėl moterims?

Nes šiuolaikiniame į tikslo siekimą ir rezultatus orientuotame pasaulyje, moterims trūksta erdvės, kur jos galėtų nulipti nuo bėgimo takelio, sugrįžti dėmesiu į save ir savo kūną ir leisti sau tiesiog mėgautis procesu su malonumu. Taip pripažįstu, kad to trūksta ir vyrams, bet mūsų skirtingiems kūnams, skirtingoms nervinėms ir endokrininėms sistemoms reikia ir skirtingų įrankų.

Tokią subtilumu ir švelnumu sau dvelkiančią erdvę kuriu savo jogos užsiėmimuose, kuriuos išbandžiusios moterys nelieka abejingos, džiaugiasi atradusios daugiau atsipalaidavimo ir ryšio su kūnu bei savimi savo gyvenime.

               

Siekiu sugriauti mitą, jog tam kad turėti dailią figūrą, stiprius raumenukus ir sveiką svorį reikia labai prisižiūrėti mitybą, sau daug ko neleisti ir dar daug plušti sporto salėje ar kituose užsiėmimuose. Iš patirties galiu pasakyti, kad rezultatai ateina daug greičiau ir lengviau, judant sąmoningai, su dėmesingumu įsiklausant į kūno sufleruojamus signalus tą akimirką, to ir mokomės mano užsiėmimuose.

Dėl savo kūno “nesiklausymo” turėjau ir perdegimą, ir hormonų sutrikimą, tad dalinuosi tuo, ką pati praėjau, patyriau ir kas man padėjo. Žinau, kaip galima nesuvokti, jog artėji perdegimo link, todėl jaučiu didelį įkvėpimą kalbėti šia tema ir dalintis įrankiais, kurie tikiuosi padės kitiems išvengti šios gyvenimą sustabdančios patirties.

Pati dirbau ofise ilgą laiką, tad puikiai žinau kaip kūnui ir protui reikia judesio ir atsitraukimo nuo darbų, tam tikro persikrovimo dienos eigoje, nors taip pat pamenu kaip būdavo sunku tam skirti laiko, nes darbai vis buvo svarbesni už mane pačią.

PRAKTIKŲ GRAFIKAS

Šiuo metu jogos užsiėmimai vyksta trečiadieniais 9 val. ir sekmadieniais 10 val. Daugiau info čia:
https://www.facebook.com/events/661046185958504/ )

Taip pat darbo savaitės viduryje trečiadieniais 19:15 kviečiu giliai atsipalaiduoti Yin jogoje – lėtoje, medatyvioje jogos praktikoje, kurios metu nurimsta mintys ir gali kokybiškai pabūti su savimi bei pailsėti. Daugiau info čia:
https://www.facebook.com/events/777764374265027/ )


Registruokitės
:
email: akazenauske@gmail.com,
tel.: +37060048022
facebook: https://www.facebook.com/laimingasavokuneak