MATERIJA – JAU GREITAI savo duris atveriantis interjero fabrikas Kaune

Netrukus „Drobės fabriko“ pirmajame aukšte pasirodys tikras meno kūrinys, kurį galės pamatyti ir net patirti visi interjero mylėtojai. Tai ne tik išskirtinės patalpos, bet ir unikalus jų išdėstymas ir konceptas.

„Materija“ – tai virš 4000 kv. m naujo koncepto interjero galerija, apjungianti industrinį, skandinavišką, japandį ir boho stilius. Sukurta šiuolaikiniams dizaino ir verslo poreikiams, inspiruojanti kūrybai ir meno manifestui.

“Pagrindinė užduotis kuriant interjerą Drobės pirmojo aukšto erdvėse buvo maksimaliai išlaikyti pačios Drobės istorinę svarbą bei architektūrinį autentiškumą, ką matome per plytų atidengimus, išlaikant orginalias sijas bei kolonas, įtraukiant modernius dizaino elementus tokius, kaip pvz.: užapvalintos arkos forma arba portalo tipo apskritimai angose – naujai duris atversiančiam interjero salonui. 

Norėjosi industrines erdves perteikti per estetikos prizmę taip pat dizainą padaryti jaukesniu, kad lankytojas jaustųsi patogiai. Nuo pat projekto pradžios mūsų misija buvo skirtingų aukštų vizualinis apjungimas. Ilgai diskutavome, kaip galėtume apjungti gan skirtingų stilistikų interjerus į bendrą prizmę- reprezentuojančią Drobės Fabriką.

Pirmojo aukšto architektūriniai konstruktyvai padiktavo interjero stilistiką, kolonos bei sijos buvo kur kas masyvesnės, nei kituose aukštuose, todėl mūsų atsispyrimas pradedant pirmuoju aukštu ir keliaujant iki ketvirto aukšto tapo gan aiškus- kylant aukštais interjeras lengvėja įgauna vis daugiau jaukumo.

Transformuojant istorines erdves svarbiausias aspektas buvo sukurti modernų ir į žmogų, lankytoją sufokusuotą dizainą“ –  dalinasi interjero koncepciją kūrusios dizainerės  Justina Petrauskė ir Deimantė Girininkė.

Jau šį rudenį klientai čia ras viską, ko reikia sukurti aplinkai su prabangos prisilietimu: vidaus ir lauko baldus, vonios įrangą, apšvietimo, sienų ir lubų apdailos prekes, grindų dangas, kilimus, židinius, krosneles, augalus, tekstilę, audinius, užuolaidas bei interjero aksesuarus.

Šiuo metu turime misiją – ruošiame vietą įmonių įsikūrimui! 

Projektui vadovaujanti Dalia Trainytė dalinasi, jog pati erdvė suteikia kitonišką stilių, kas „Drobėje“ yra artima ir priimtina nuo ankstesnių laikų. Istorija šiame fabrike yra vertybinis vienetas, dėl to ir remontas atliekamas tvariai, be didelių kapitalinių intervencijų. Atidengiamas istorinis mūras ir sluoksniai nuo pastatymo laikų; atsidaro senos užmūrytos angos, pasimato buvę praėjimai ir pirminė pastato struktūra.

Atidengiant gražias betono konstrukcijas ir kokybiškų plytų sienas, restauruojant bei įrenginėjant naujas inžinerines sistemas, pastatas prikeliamas naujam gyvenimui. Jis tarsi pats dovanoja savo pridėtinę vertę ir natūralią industrinio stiliaus atmosferą. Dėl šios priežasties interjero salonas atrodys labai savitai!

Darbai vystomi su architektų komanda Agentus UAB ir architektu Džiugu Karaliumi.

Kuriame tokią erdvę, kur klientas galėtų pasinaudoti visomis paslaugomis vienoje vietoje – pradedant interjero dizainu ir architektūriniais sprendimais, baigiant galutiniu projekto užbaigimu.

Verslo centre turime gyvuojančią bendruomenę, kurią jungia apie 400 narių ir nuo 1000 per dieną apsilankančių svečių ir klientų.

 

Šančiuose įsikūrusi „Drobė“ yra kur kas patogiau pasiekiama nei gali atrodyti. Atvykstant išvengiame eismo spūsčių, o dirbdami mėgaujamės ramybe. Be to, šalia turime lengvai pasiekiamą „Panemunės“ šilą, kuris šiltuoju sezonu traukia svečius maloniam laikui!

Vieta jau tampa išskirtine savo idėja, suburianti įvairaus stiliaus interjero profesionalus po vienu stogu.

Atpažinote save? Plėskite savo verslą Kaune ir tapkite šio projekto dalimi!

Susisiekite su mumis el. paštu: komercija@bri.lt ir telefonu: +370 655 06675.
Apžiūroms laukiame adresu: Drobės g. 62, Kaunas.