ZEN sveikatingumo studija kviečia rudens sezoną pradėti rūpinantis savimi: skelbiamas naujas treniruočių tvarkaraštis

Industriniame verslo centre Drobės fabrikas įkurta sveikatingumo studija ZEN skirta visiems verslo bendruomenės nariams ir svečiams siekiant gerinti kiekvieno dirbančiojo fizinę ir emocinę sveikatą, puoselėti geresnę savijautą. Sveikatingumo studija ZEN orientuota į fizinės ir emocinės sveikatos gerinimą, remiantis tradicinės ir alternatyvios medicinos profesionalų žiniomis bei praktikomis.

ZEN sveikatingumo studija – erdvė geresnei savijautai

Užsiėmimai, renginiai ir kitos ZEN sveikatingumo studijoje vykstančios veiklos yra skirtingos, siekiant sukurti pasirinkimų įvairovę Drobės fabriko verslo bendruomenės nariams ir svečiams. Čia kuriama aplinka, kurioje kiekvienas gali jaustis laukiamas ir galintis užsiiminėti norima praktika – medituoti, sportuoti, judėti, šokti, groti, juoktis, kalbėtis.

Naujas veiklų tvarkaraštis

Nuo rugsėjo 5 d. atnaujintas užsiėmimų tvarkaraštis, kviečiantis išbandyti skirtingas treniruotes pagal kiekvieno poreikius ir tinkamiausią laiką.

 

Užsiėmimų kaina, informacija apie treniruotes ir trenerius

Kas yra judesio praktika? Atsako trenerė Julita Baravykienė

Judesio praktikos yra paremtos konceptu, kuris kviečia atitolti nuo judesio/sporto skirstymo į disciplinas ir pažiūrėti kas jas apjungia, kokios yra tiek pagrindinės, tiek labiau kompleksinės žmogaus judėjimo galimybės. Judesio praktika tinka pradedantiems ir pažengusiems, ypač dirbantiems sėdimą darbą.

Praktikose susitinkame gerinti savo fizinį raštingumą. Užsiėmimuose į judesį žvelgiame iš įvairių pusių, praktikuojame daug skirtingų komponentų, kuriuos vėliau apjungiame. Bandome iš esmės suprasti ką reiškia judėti bei kaip tai daryti savarankiškai.

Kaskart kai reikia nupasakoti kas yra judesio praktika yra labai sunku. Tai dalykas, kuris iš esmės neturi nei pradžios, nei pabaigos. Tai lyg didžiulis žmogaus ir jo kūno galimybių žemėlapis, kuriame pasirenkame kur pradėti, pradedame tyrinėti vieną, kitą jo dalį – vieną, kitą judesio temą, ir taip po truputį plečiame savo pažinimą.

Iš ko susideda tas žemėlapis? Pagrindinės temos, į kurias gilinamės per kasdienes praktikas yra šios:
– judėjimas per erdvę
– balansavimas
– koordinacija
– jėga
– mobilumas
– balansavimas ant rankų
– šuoliai
– objektų manipuliacija (pvz. žongliravimas)
– partneriavimas

Kiekviena praktika ir kiekvienas mėnuo turi savo vyraujančias temas, į kurias pasineriam plačiau, tuo pačiu kiekviena praktika yra visiškai skirtinga.

 

Apie trenerę Julitą Baravykienę

Daug metų prisistatinėjau kaip jogos mokytoja, dabar labiau save mėgstu vadinti judesio mokytoja. Joga mano gyvenime atsirado kai man buvo 8-eri ir pradėjus lankyti vaikų jogos užsiėmimus niekada negalėjau net įsivaizduoti, kad tai vieną dieną bus mano pagrindinis darbas. Po daug metų praktikos ir jogos mokytojų mokymų JAV, pradėjau vesti jogos užsiėmimus. Vėliau tai prasiplėtė į AcroYogą, stovėjimus ant rankų, o po kurio laiko ir į judesio praktiką.

Tuo ką darau bandau motyvuoti žmones judėti, parodyti kad judesys gali būti malonus, įvairus ir praktiškas.
Kad tai gali kurti didesnį pasitikėjimą savimi ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Noriu visiems parodyti, kad judesio džiaugsmas gali būti lengvai pasiekiamas.

Susipažinti su trenere ir jos veiklomis galite čia: https://julitamoves.lt/

Registracija ir informacija: info@julitamoves.lt, tel. +37064146471 

Facebook: https://www.facebook.com/julitamoves

 

Apie trenerę Simona Teres ir jos treniruotes

Esu Simona, sertifikuota Yoga Alliance E-RYT 200 jogos mokytoja. Mano pažintis su joga prasidėjo tuo metu, kai gyvenime patyriau daug griūčių, netekčių ir man reikėjo būdo, kaip palaikyti, sveiką kūną, protą, jausmus ir sielą, kaip juokauju, kad neišprotėčiau sunkiausiu gyvenimo etapu.

Joga padėjo, kai labai reikėjo ir liko, o su kasdienine praktika atsirado ir kiti dalykai gilus savęs (visų lygmenų) pajautimas, girdėjimas, ramybė, nerimo suvaldymas, kitoks gyvenimo matymas kuris nebekelia streso, net ir nutikus stresinėms situacijoms. Tuo pačiu ir kitų žmonių jautimas.

Mano vedama joga yra apie laisvę, visų asanų išjautimą savaip, kai nėra jokių standartų ir taisyklių, esi tik tu ir esi tam, kad padėtum sau. Mėgstu sakyti: „įsivaizduok, kad niekad nepraktikavai jogos – ir kaip dabar vestų tavo kūnas judėti, jeigu niekas nestebėtų, nevertintų, jeigu pajaustum save ir judėtum pagal prigimtinį natūralų savo ritmą.“ Savęs pajautimas ir savo baimių nugalėjimas. Įsivaizduok kaip nuostabu ir kiek vidinių pokyčių prasideda kai pokytį pajaučiate kūne. Išmokstate stovėti ant galvos – ir tai daugiau nei tik asana, jūs nugalite savo baimę, auginate pasitikėjimą savimi, ugdote kantrybę, atkaklumą. 

Kokios mano pamokos?

Turiu dvi kryptis. 1- oji skirta pradedantiems – žmones vedu savęs pajutimo keliu, kad patirtų atsipalaidavimą, kūno išlaisvėjimą, emocinio krūvio paleidimą ir pagerėjusią emocinę ir fizinę būseną.

2-oji kryptis – stiprios asanų klasės skirtos pažengusiems. 8 metai profesionalaus „meninės gimnastikos“ sporto ir vėlesnis jogos praktikavimas man leido išsiugdyti labai gerą kūno pajautimą ir valdymą. Įvairios advanced inversijos, stovėjimas ant rankų mano arkliukas ir aistra. Dirbant su žmonėmis lengvai sekasi jiems perduoti informaciją, kad jie taip pat greitai išmoktų sudėtingų asanų ir tai man teikia labai didelį džiaugsmą.

 

Užsiėmimų kaina: https://www.simonateres.com/kontaktai 

Registracija: https://www.simonateres.com/booking…/handstand-level-c

Jogos kilimėliai yra studijoje, todėl savo neštis nereikia.

 

Taiči praktikos

Užsiėmimų metu atliekama mankšta, lavinamas vidinsė energijos pajautimas (pagal kinų Taihi, Ušu, Čikongo meistro Mu Yuchun mokymą), atliekama taiči praktika YANG 24 pagrindu, bendraujama su dalyviais.

Taiči tinka įvairaus amžiaus žmonėms, užsiėmų metu lavinamas kūnas, mokomasi pajusti savo vidinę būseną, judėjime pajusti savo vidinę energiją. Taiči praktikų metu taip pat mokomosi ir kai kurių savigynos elementų.

Išlaikant treniruočių pastovumą, gerėja fizinė sveikata ir emociė savijauta, didėja atsparumas stresui, gerėja nuotaika.

Taiči veda treneris Tomas Juška, turintis daugiau 30 metų patirtį praktikuojant kovos menus ir taiči.

Registracija: ir informacija Tomas Juška, tel. 868541597, el. p. t.juska@gmail.com

Užsiėmimų kaina: aukos principu

 Taiči, Bagua, Čigong samprata ir judesiai

„Ženklai išdžiūvusiame molyje pranyksta tik tada, kai jis vėl tampa minkštas. Mūsų žaizdos ir randai sugyja, kai suminkštėjame viduje,“– byloja senoji rytiečių išmintis, kuria grindžiamos tiek Čigong, tiek Taiči bei Bagua praktikos, galinčios iš esmės pakeisti mūsų būtį – sveikatą, mintis ir elgseną. Susidūrę su problema daugelis
sprendimo ieškome išorėje. Priėję didelę upę – statome tiltą. Tačiau tikrasis išgijimas priklauso tik nuo mūsų.
Tai či, Čigong, Bagua ir kitos Rytų praktikos moko ieškoti atsakymo savo viduje. Ir tai nereiškia, kad nereikia tilto. Yra situacijų, kada be jo neapsieisime, bet visada verta pagalvoti, gal upę galima tiesiog perbristi, nepažeidžiant gamtos darnos. Praktikų dėka tampame sveiki, lankstūs, išmokstame nusileisti, įveikti baimes, atsiverti, klausyti, išgydyti save. Tik tada darniai tekėdami per gyvenimą, jausimės laisvi ir laimingi tarsi upė, kuri iš tūkstančių išminties lašelių suformuota jėga gali nugriauti bet kokias nereikalingas išbandymų užtvankas.

– Taiči, Bagua, Čigong samprata ir judesiai
– Kinų masažai – nuo sveikatos problemų ir negalavimų.
– USIN penki elementai – išgydykite patys save
 
Praktikos universalios tinkamos ir jauniems, ir garbaus amžiaus žmonėms.
Veda Kinijos meistro Mu Yuchun mokinys – Artūras.

Registracija el.paštu: cerniauskas.fondai@gmail.com  arba tel. +370 698 75996.

Mėnesio kaina 50 eur/ mėn.

 

Meditacija. Japonų Rinzai linijos

Treneris Darius Šarauskas. Mokytojas Shodo Harada Roshis One Drop Zen bendruomenė

Užsiėmimų kaina: 20 eur/ mėn.

Registracija ir informacija: tel. 8 615 22493, el. p. 108.darius@gmail.com  

 

VIDAUS TAISYKLĖS

Treniruojantis studijoje galima naudotis 4 aukšto dušu ir ZEN sveikatingumo studijoje esančiais rekvizitais (vadovaujantis vidaus taisyklėmis).

– Studijos raktas laikomas dėžutėje, esančioje šalia įėjimo į studiją. Durų kodas perduodamas atsakingam treneriui.

– Atvykus batai paliekami šalia studijos esančioje batų lentynoje.

– ZEN studijoje esantys daiktai ir įvairūs rekvizitai turi būti saugomi – tai bendras studijos turtas, todėl svarbu palaikyti bendrą tvarką, gerbiant kiekvieną daiktą.

– Yra 2 persirengimo kambariai: vyrų ir moterų – jais naudotis dalyviai turi atitinkamai.

– Studijoje yra 30 vnt. jogos kilimėlių. Jais galite naudotis užsiėmimų bei renginių metu, tačiau po kiekvieno užsiėmimo nepamirškite jų dezinfekuoti.

– Dušai įrengti 4 aukšte, šalia WC. Yra moterų ir vyrų dušas, kiekvienas turi po dvi dušo kabinas. Svarbu turėti savo higienos reikmenis ir rankšluostį.

– ZEN studijoje turi būti išlaikoma tolerancija ir pagarba kiekvienam studijos svečiui.

– Paliekant studiją turi būti išjungiama šviesa, uždaromi langai, išjungiamas šildymas/ šaldymas.

– Jeigu naudojami įvairūs rekvizitai (puodeliai, arbatinukai ir pan.) jie turi būti išplauti ir sudėti į vietą.

– Dėl kylančių klausimų kreiptis el. paštu renginiai@bri.lt