#DROBĖSnariai. GG clothing: norint kurti kažką savo reikia imti ir daryti, daug darbo ir tikėjimo savimi padeda įveikti viską.

Kodėl pasirinkote aprangos verslą? Ar tai Jūsų kūryba, ar realizuojate save? 

Aprangos verslą pasirinkau norėdama kurti drabužius ne tik sau, bet ir kitiems. Vis nerasdama to, ko noriu, pradėjau kurti!

Mūsų kolekcijos labai įvairios, kartais jos labai drąsios, kartais “ramesnės”, tam, kad tiktų kiekvienam norinčiam jaustis išskirtinai ir patogiai. Dėl to ir šūkis mūsų “Look perfect with GG”. Tai vieta, kur viskas neribota ir viskas įgyvendinama. O per kūrybą savirealizacija labai puikiai vyksta, labai smagu matyti, kai iš didelio minčių kratinio ir svajonių bei pamąstymų viskas tampa realybe.

 

Kokia Jūsų patirtis ir kokie yra tie užkulisiai kuriant smulkųjį verslą? 
Kokius aspektus išskirtumėte nusiteikusiems kurti kažką savo? Gal už jūsų veiklos slypi ir visa istorija? 

Patirtis visokia. Tikriausiai kaip ir kiekvienam versle – būna visko. Nuo labai didelių džiaugsmų iki didelių nusivylimų. Būna, jog labai džiugina rezultatas, sukurtas gaminys, bet būna ir didelių nusivylimų, daug ir ilgo testavimo. Daug bemiegių naktų, daug fizinio darbo, daug apmąstymų, daug įvairaus pasiruošimo. Būnant perfekcioniste ne visada patenkinami lūkesčiai.

Norint kurti kažką savo reikia imti ir daryti, daug dirbti, nes niekas kitas už tave nepadarys. Daug darbo ir tikėjimo savimi padeda įveikti viską. Visų norai skirtingi, mes esame smulkusis verslas, bet juo ir norime likti. Nenorime keliauti į masinę gamybą, norime būti “arčiau žmogaus”, suprasti, pajausti, bendrauti, išgirsti ko nori ir ko jam reikia.

 

Koks jūsų braižas? Kokį stilių ir kokiems žmonėms pas jus galima rasti?

Pagrinde kuriame laisvalaikio kostiumėlius vyrams ir moterims bei neoprenininus džemperius ir paltukus su pasirinktu printu, norimo ilgio, dydžio ir spalvos. Mus klientai labai myli dėl veliūrinių kostiumėlių. Taip pat siuvame individualiai, jei neranda žmonės tinkamo dydžio pas mus – galime pasiūti pagal išmatavimus. Turime labai nemažai klientų, kurie netelpa į XXL dydį ir siuvasi treningus pas mus. Taip pat komandos, draugų kompanijos, šeimos, kurios nori išskirtinių neopreninių paltukų/džemperių. Bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis, kurios perka darbuotojams ir savo klientams unikaliai susikurtus neopreninius rūbus.

 

 

Pagal kokias vertybes kuriate savo produktus ir patį verslą?

Kaip jau minėjau, mes norime būti arčiau žmogaus. Mums patinka bendrauti, išgirsti, ko nori žmonės. Mes už kokybę, bet ne kiekybę, todėl masinė gamyba ne mums, nors žinoma įmonei galime pagaminti neopreninių paltukų, kad ir 120 vnt., bet tai visai kita gamyba. Vistiek viską siuva mūsų siuvėjos, kiekvienas gaminys apžiūrimas ir patikrinamas. Visada atsižvelgiame į tai, kas mums sakoma.

Kodėl pasirinkote tokią neįprastą aprangos verslui vietą?

Esame turėję parduotuvę Dainavos raj., studiją Šilainiuose, bet šios vietos kažkaip nebuvo mūsų vietos. Labai norėjome įsikurti centre, dėl susisiekimo klientams/pirkėjams, bet neradus tinkamų patalpų pradėjome svarstyti kitus variantus ir vienareikšmiškai Drobės pastatas pavergė, nes čia yra bendruomenė ir nesi vienas, vyksta įvairūs renginiai ir veiklos. Kadangi pati esu BNI narė jau ne vienerius metus, tad būti bendruomenės dalimi man visada atrodo – vertybė ir tame matau labai daug pliusų.